no-img
فایل فولدر

فایل آموزش ساخت ردیاب طلا،فلزات،lrl،باگوشی موبایل - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

ZIP
فایل آموزش ساخت ردیاب طلا،فلزات،lrl،باگوشی موبایل
zip
۱۳۹۶-۰۵-۱۷
4.1MB

فایل آموزش ساخت ردیاب طلا،فلزات،lrl،باگوشی موبایل


ساخت ردیاب طلا,فلزات,lrl,باگوشی موبایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 شرح مختصر:

دیگر نیازی به خرید ردیاب فرکانسی ندارید ما به شما  سه ردیاب فرکانسی عالی هدیه میدهیم .

فقط کافی است هفته ای یک بار مطالب اضافه شده را مطالعه کنید و یک گوشی همراه اندروید داشته باشید 

در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید به محض اتمام فرایند پرداخت شما میتوانید فایل را دانلود نمایید و جهت اطمینان از دریافت فایل یک لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 ردیاب و شعاع زن فرکانسی چیست و معرفی چند ردیاب و شعاع زن فرکانسی  . 

این نوع دستگاه فرکانس های مختلفی را تولید میکنند هر فرکانس برای ردیابی یک فلز خاص است ،و انتن ردیاب  طبق فرکانس داده شده به سمت طلا، نقره، برنز و یا حتی مس منحرف میشود . و شعاع کاری آن به کیلومتر هم می رسد.

برای تولید این فرکانس ها از مدارهای مختلفی استفاده میشود ساختن این مدارها برای افرادی که با برق و الکترونیک اشنایی ندارند بسیار مشکل است . ولی نگران نباشد ما قدم به قدم به شما یاد میدهیم چگونه گوشی همراه خود را به یک ردیاب فرکانسی  حرفه ای تبدیل کنید . اولین کاری که باید انجام دهید دانلود فایلی است که جهت دانلود در اختیار شما قرار داده شده و سپس نصب کردن ان بر روی گوشی خودتان . اگر نصب کردن برنامه را بلد نیستید میتوانید به یک مرکز تعمیر گوشی همراه رفته و از انها بخواهید تا این برنامه را روی گوشی شما نصب کنند . توجه کنید نصب این برنامه غیر قانونی نیست و اگر پرسیدند این برنامه به چه درد میخورد بگویید . آژیر و بوق میزند  همین پس جای هیچ نگرانی نیست البته ما هم روش نصب را قدم به قدم در سایت قرار میدهیم .

 

سپس با کمک ابزارهای ساده ای که روش ساختن انها را هم به شما یاد میدهیم میتوانید به راحتی هر یک از ردیاب های زیر را که دوست دارید خودتان بسازید .

برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید.

۴,۵۰۰ تومان – خرید

 دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید