no-img
فایل فولدر

اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام دکتر مقیمی (ارشد و دکتری مدیریت) - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

ZIP
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام دکتر مقیمی (ارشد و دکتری مدیریت)
zip
۱۳۹۶-۱۱-۱۵

اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام دکتر مقیمی (ارشد و دکتری مدیریت)


Image result for ‫دانلود اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام سیدمحمد مقیمی‬‎

شرح مختصر:

محصول مورد نظر شامل خلاصه کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام تالیف دکتر سید محمد مقیمی می باشد که در قالب فایل PDF جمع آوری شده است.

مطالعه این فایل ارزشمند به کلیه داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت توصیه می گردد.

کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام دکتر مقیمی دارای ۱۰ فصل می باشد که خلاصه کلیه فصلها در این فایل موجود می باشد.

مبحث مدیریت اسلامی جزو مباحثی است که از سال ۹۳ بعنوان یکی از دروس آزمون کارشناسی ارشد و از سال ۹۴ بعنوان دروس آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت مطرح شده است. با توجه به جدید بودن این درس یکی از مشکلاتی که در این زمینه برای داوطلبین آزمون ارشد و دکتری وجود دارد پیدا کردن منابع اصلی این درس است. برخی سایت های معتبر از جمله سایت مدیر، از کتاب اصول و میانی مدیریت از دیدگاه اسلام دکتر مقیمی بعنوان یکی از مهمترین منابع این درس در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت، نام برده اند.

فایل حاضر خلاصه ای بسیار جامع و کامل از این کتاب می باشد که با اطمینان می توان گفت که کاملترین خلاصه این کتاب نیز می باشد. مهم ترین ویژگی این فایل نسبت به فایل های دیگر این است که در خلاصه بندی این کتاب تلاش شده است که با دقت تمام کلیه نکاتی که به عنوان ناحیه سوال خیز مطرح می شوند و احتمال طرح سوال از آنها وجود دارد پوشش داده شود. لازم به ذکر است کتاب اصلی ۵۶۲ صفحه می باشد.

۶,۹۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


پاسخ دهید