no-img
فایل فولدر

دانلود طرح اشتغال زایی خود اتکایی در مدارس شبانه روزی - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

DOC
دانلود طرح اشتغال زایی خود اتکایی در مدارس شبانه روزی
doc
۱۳۹۶-۱۱-۲۳
786KB

دانلود طرح اشتغال زایی خود اتکایی در مدارس شبانه روزی


Related image

شرح مختصر:

کاربران عزیز محصول مورد نظر شامل پروژه کارآفرینی طرح خود اتکایی در مدارس شبانه روزی (پرورش قارچ) می باشد که در قالب فایل WORD با قابلیت ویرایش مشتمل بر ۶۶ صفحه نگارش شده است.

 

 

موضوع تحقیق

طرح خود اتکایی مدارس شبانه روزی  (پرورش قارچ)

مقدمه

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران  تقاضای مردم بویژه روستانشینان جهت دستیابی فرزندانشان به آموزش وپرورش تشدید گردید در مقابل این تقاضاهای روز افزون  آموزش وپرورش  از یک سو با محدودیت امکانات و منابع انسانی  پراکندگی وکمی جمعیت و گستردگی روستاها مواجه بوده است واز سوی دیگر تعهدات نظام در قبال پاسخگویی به نیازها و لزوم پای بندی به محرومیت زدایی و تحت پوشش کامل آموزش وپرورش کشور با علاقه مندی کامل مصمم شدند در مورد نحوه ی ادامه تحصیل خیل فارغ التحصیلان دوره ی ابتدایی و لزوم توسعه ی آموزش راهنمایی تحصیلی در نقاط روستایی و عشایر با استفاده از مدارس شبانه روزی چاره جویی نماید.

اینکه چرا باید آموزش وپرورش در جامعه ی روستایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد دلایل و توجیهات متعددی دارد که به بخشی از انها اشاره می گردد:

….

فهرست کلی مطالب:

فصل اول :طرح تحقیق

فصل دوم:تاریخچه قارچ

فصل سوم:کشت وپرورش قارچ صدفی

فصل چهارم:ارزش اقتصادی تولید قارچ

 راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید