no-img
فایل فولدر

پاورپوینت پروژه سیستم نرم افزاری حسابداری تدبیر - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

ZIP
پاورپوینت پروژه سیستم نرم افزاری حسابداری تدبیر
zip
۱۳۹۶-۱۱-۲۳
8MB

پاورپوینت پروژه سیستم نرم افزاری حسابداری تدبیر


دانلود پاورپوینت سیستم نرم افزاری حسابداری تدبیر «مبحث حسابداری - پروژه کلاسی- 84 اسلاید

شرح مختصر:

دانشجویان و کاربران گرامی محصول مورد نظر حاوی مطالعه پروژه سیستم نرم افزاری حسابداری تدبیر مبحث حسابداری می باشد که در قالب فایل پاورپوینت، بسیار جامع و کامل در حجم ۸۴ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است.

بخشی از متن:

مقدمــه:

این نرم افزار یک نرم افزار جامع کاربردی است که نصب نرم افزاری  آن از طریق گروه پشتیبانی تدبیر و یک قفل سخت افزاری مورد استفاده صاحبان سرمایه قرار میگیرد تا بتوانند پس از وارد کردن داده ها و اطلاعات خام از طریق کاربرو پردازش روی این داده ها (که وظیفه نرم افزار میباشد) به گزارشات و اطلاعات مورد نیاز از طریق کاربر این نرم افزاردسترسی پیدا کنند.
کاربردهای این نرم افزار در ثبت سندهای حسابداری، انبارداری، حقوق دستمزد، خزانه داری و فروش می باشد.

این نرم افزار از نظر امنیتی قابلیت بالایی دارد .
– از لحاظ پردازش داده ها
– از لحاظ قابلیت دسترسی مجاز کاربران
– گزارشدهی های کامل
– ذخیره حجم بالایی از داده ها
– قابلیت انتقال مانده حسابها به سالهای بعد (اختتامیه و افتتاحیه)

برای شروع کار با نرم افزار کافی است روی آیکن تدبیر در روی صفحه ویندوز یا در منوی استارت برنامه ها، تدبیر را کلیک کرده و صفحه ای که کاربر مورد نظر نام و پسورد خود را وارد و برنامه باز می شود.

مدیریت حساب

با انتخاب گزینه در سطح کل صفحه زیر باز می شود که لیست تمام حسابهای کل موجود در سیستم را نشان می دهد که این جدول شامل ستونهای کد حساب که با کدینگ های سه رقمی شروع شده و نام حساب کل که منظور همان نام حساب است، ستون بدهکار و بستانکار، مانده، بودجه می باشد. ضمناً عملیات اضافه کردن حساب حذف و… وجود دارد

نکته: هنگامی که شما در نرم افزار تدبیر یک حساب کل را معرفی می کنید (فقط حساب کل )باید این حساب کل را به ترازنامه یا صورت سود و زیان معرفی کنید. در صورتیکه اینکار را انجام ندهید مانده ی این حساب کل به هیچ عنوان وارد ترازنامه یا صورت سود و زیان نمی شود.

راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.
بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

۴,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید