no-img
فایل فولدر

دانلود کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی جرالد کوری - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی جرالد کوری
pdf
۱۳۹۷-۰۱-۲۲
1.2MB

دانلود کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی جرالد کوری


شرح مختصر:

محصول مورد نظر شامل خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف جرالد کوری و ترجمه ی دکتر یحیی سید محمدی می باشد که با فرمت PDF در ۸۳ صفحه با کیفیت عالی حاوی نکات کلیدی ویژه جمع بندی امتحان، کنکور کارشناسی ارشد و دکترا در اختیارتان قرار گرفته است.در صورت تمایل می توانید این محصول ارزشمند را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی جرالد کوری ترجمه  یحیی سید محمدی

۸۳ صفحه به صورت کامل، PDF وآماده پرینت

 

نتیجه تصویری برای کتاب

 

این کتاب توسط پروفسور جرالد کوری در سال ۲۰۰۹ با ۵۳۹ صفحه منتشر شده است. این کتاب برای درس مشاوره و رواندرمانی دوره لیسانس و بالاتر رشته های روانشناسی، مشاوره و حرفه های سلامتروان در اکثر کشور های جهان به عنوان یک منبع اصلی و کاربردی به شمار می رود. جرالد کوریشخصیت بسیار معروفی در نظریه های رواندرمانی است که تقریبا تمام درمانگران با نام و آثار وی آشناهستند. سبک نگارش این نویسنده و ساختار کتاب وی باعث شده که این اثر به ویراست هشتم برسد.

در این کتاب مفاهیم و کاربست های اساسی نظامهای درمانی امروزی بررسی شده و به مسایل اخلاقی و حرفه ای در کاربست مشاوره پرداخته شده است. هدف این کتاب آن است که به دانشجویانآموخته شود تا خردمندانه از بین این نظریه ها و فنون گوناگون انتخاب خود را انجام دهند تا به آنها کمک شود که سبک خاص خود را در مشاوره به وجود آورند.  امید است این کتاب ارزشمند و غنی درزمینه رواندرمانی مورد استفاده همه علاقه مندان و مشاوران و رواندرمانگران قرار گیرد.

 

 راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان

لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام

بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

 

۴,۲۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید