no-img
فایل فولدر

ترجمه کتاب read this 1 - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

ZIP
ترجمه کتاب read this 1
امتیاز 1.00 ( 1 رای )
zip
۱۳۹۷-۰۲-۱۶
11.7MB

ترجمه کتاب read this 1


شرح مختصر:

ترجمه کتاب read this 1

دانش پژوهان گرامی محتوای این فایل ،ترجمه کامل کتاب Read This! 1 تالیف  Daphne Mackey و ترجمه ی سیما بردی زاده -سال چاپ ۱۳۹۵ می باشد که با فرمت pdf مشتمل بر ۱۳۱ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت نیاز میتوانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمائید.در ذیل بخشی از فهرست کتاب را مشاهده میفرمایید.

Related image

 

کتاب Read This! 1

!Read This یک مجموعه چهار سطحی از انتشارات کمبریج است که برای تقویت مهارت خواندن و واژگان زبان آموزان سطوح مقدماتی تا متوسط است. هر سطح از این مجموعه در بردارنده ۱۵ درس است که که در قالب ۵ موضوع اساسی در زمینه مباحث واقعی نظیر تحصیلات، اجتماعی، علمی، بازاریابی، ارتباطات، تکنولوژی، بهداشت و … تقسیم بندی شده است. هر درس شامل یک Reading اصلی و تمرین هایی است در قالب بخش های متنوع تنظیم گردیده است.

کتاب read this 1  دومین کناب از مجموعه چهار کتابی است که در دوره خواندن زبان انگلیسی در دانشگاه ها و موسسات آموزشی تدریس می شود.

در این کتاب تلاش شده است ترجمه ای روان، قابل درک و مبتنی بر اصول صحیح نگارش فارسی ارائه شود. از این رو درترجمه کلمه ها و اصطلاحات تخصصی، معادل به روز و متداول آن ها استفاده شده است تا ادراک، فراگیری و بکارگیری آن واژگان برای دانشجویان آسان گردد. همچنین تمام تمرین ها، شامل پرسش های درک مطلب، چند گزینه ای، جا خالی و پرسش های مربوط به کلمه های جدید پاسخ داده شوند.

کلمات کلیدی: ترجمه کتاب – read this 1

 

 راهنمای خرید و دانلود فایل ترجمه کتاب read this 1:

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان

لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام

بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

 

۵,۰۰۰ تومان – خرید


موضوعات :
کتاب ها

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید