گزارش کارورزی تجهیزات پزشکی (مهندسی پزشکی)

گزارش کارورزی تجهیزات پزشکی (مهندسی پزشکی)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

گزارش کارورزی تجهیزات پزشکی (مهندسی پزشکی)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل گزارش کارورزی تجهیزات پزشکی (مهندسی پزشکی) در قالب pdf و در ۱۶۹ صفحه با کیفیت خوب آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

چکیده:
دوره ی بنده در شرکت احیا درمان پیشرفته بود. که به لطف مهندس بگل به تمامی بیمارستان های سطح شهر اهواز رفتم و از نزدیک با بخش ها و دستگاه ها آشنا شدم.در شرکت با اصول سیکل اداری و سیکل تولید وسیکل خرید همچنین باچرخه ی اقتصادی دستگاهها و امور حسابداری آشنایی پیدا کردم.

در بخشی از کار به کالیبر و سرویس ماشینهای بیهوشی و ونتیلاتور های شرکت در بیمارستان ها پرداختیم. با تمام تلاش و علاقه ی بسیار به فعالیت پرداختم.

این گزارش را در ۸ فصل جداگانه طراحی کردم که مجموعا شامل ۳۰ دستگاه است. در این گزارش به معرفی تعدادی از تجهیزات پزشکی که در این دوره از نزدیک با نحوه ی عملکرد آن ها آشنا شده ام می پردازم.

در این دوره تماما سعی کردم تا با بخش های بخش های زنان زایمان ،آزمایشگاه ها ،ICU ,NICU,PICUمختلف بیمارستان ها از جمله اتاق عمل و بخش مانیتورینگ بخش جراحی و تصویر برداری و آشنا شوم و از هر بخش با اصول کارکرد دستگاه هایش و تعمیرات آنها آگاهی کسب کنم . از این رو در این گزارش از بخش های متفاوتی دستگاه نام برده و توضیح داده ام.

گزارش کارورزی تجهیزات پزشکی (مهندسی پزشکی)

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به ذکر است که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰۰ریال را انجام نمیدهد برای خرید فایل هایی با قیمت کمتر میتوانید از سایر کارتهای بانکها استفاده نمایید. بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر