پاورپوینت شبکه های مجازی و اخلاق کاربران

پاورپوینت شبکه های مجازی و اخلاق کاربران
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
2,000 تومان

توضیحات فایل

پاورپوینت شبکه های مجازی و اخلاق کاربران

دانش پژوهان گرامی و دانشجویان ارجمند ، در این قسمت فایل پاورپوینت بررسی تأثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر اخلاق تربیتی و فردی کاربران در  مشتمل بر ۳۹ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین و با کیفیت عالی آماده دانلود شده است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

Related image

شبکه های مجازی و اخلاق کاربران:

در این تحقیق به تأثیرات اینترنت بر اخلاق کاربران پرداخته شده است. دیدگاه اتخاذ شده در این تحقیق،بر قابلیت‏هایى استوار است که به صورت بالقوه در اینترنت وجود دارد و مى‏تواند موجب تسهیل ارتباطات جهانى میان انسان‏ها، از میان بر داشتن تبعیض‏ها در دستیابى به اطلاعات و در نهایت ایجاد جامعه اطلاعاتى جهانى شود.

اینترنت علیرغم چهره فناورى محور خود، مى‏تواند پدید آورنده فضایى باشد که اخلاق و روابط اجتماعى افراد در آن تقویت شود. معمولاً از چنین اخلاقى با عنوان «اخلاق سازنده» یاد مى‏شود. استفاده از اینترنت، اخلاق خاص خود را به شیوه‏اى خودکار در کاربرانش به وجود مى‏آورد؛ کاربرانى که هر لحظه، داده یا اطلاعاتى تولید مى‏کنند؛ از این‏رو اخلاق اینترنتى از اخلاق سازنده جدا نیست. تحقیق حاضر با یادآورى امکان همکارى میان اینترنت و انسان، به منظور ارتقاى روابط انسانى و اصول اخلاقى، نگارش یافته است.

پاورپوینت شبکه های مجازی و اخلاق کاربران

انسان، موجودی مدنی‌الطبع نامیده شده و همواره با همنوعانش در ارتباط بوده،

در واقع این ارتباط ریشه در نیاز او به ارتباطات اجتماعی دارد، همین نیاز سبب

شکل‌گیری اجتماعات انسانی، شهرها و جوامع شده و در گذر زمان و ادوار زندگی

انسان متحول و متطور گشته است. بشر، در دوره‌های گوناگون برای تسهیل

ارتباطات اجتماعی خود دست به اختراعاتی از جمله، تلفن، تلگراف، تلوزیون،

ماهواره و اینترنت زده است. شبکه‌های اجتماعی که زاده وب۲ هستند، از همین

دست است.

مطالعه بیشتر