تخفیف ویژه دانلود نقشه اتوکد شهر سنندج بصورت کامل

تخفیف ویژه دانلود نقشه اتوکد شهر سنندج بصورت کامل
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
15,900 تومان

توضیحات فایل:

تخفیف ویژه دانلود نقشه اتوکد شهر سنندج بصورت کامل

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل  نقشه اتوکد شهر سنندج بصورت کامل با فرمت dwg آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

نقشه کد سنندج که مربوط به طرح جامع شهر سنندج بوده و نقشه اتوکدی طرح جامع سنندج نیز می باشد را با فرمت DWG از لینک داده شده می توانید دانلود کنید

شرح مختصر نقشه اتوکد شهر سنندج بصورت کامل

مرکز استان و شهرستان سنندج در ۳۵ درجه و ۴۰ دقیقه عرض شمالی ۴۷ درجه و ۱۸دقیقه طول شرقی و ارتفاع ۱۵۳۵ متری از سطح دریا قرار دارد .

این شهر محصور در ارتفاعات و اراضی تپه ماهوری است و توپوگرافی و ناهمواری سطح شهر در بافت کالبدی و ساختار شهری آن بازتاب یافته و قسمت اعظم شهر درراستای شیب اصلی شرقی ـ غربی و نیز شیب شمالی ـ جنوبی واقع شده است .

همین توپوگرافی خاص از عوامل محدودکننده توسعه شهر می باشد که سبب شده شهر در اراضی کم شیب تر و دامنه تپه ها بصورت شمالی ـ جنوبی توسعه یابد .شما کافی است به حجم فایل مورد نظر۸۱٫۴ مگابایت توجه بفرمایید تا آن را با نقشه های موجود در سایر سایت ها مقایسه کنید. این کاملترین نقشه اتوکد شهر زیبای سنندج می باشد

Image result for ‫دانلود نقشه اتوکد شهر سنندج‬‎

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر