تخفیف ویژه پرسشنامه روانشناختی زنجانی طبسی

تخفیف ویژه پرسشنامه روانشناختی زنجانی طبسی
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
15,000 تومان

توضیحات فایل:

تخفیف ویژه پرسشنامه روانشناختی زنجانی طبسی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پرسشنامه روانشناختی زنجانی طبسی در قالب ورد و در ۸ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

این پرسشنامه توسط زنجانی طبسی (۱۳۸۳) به منظور سنجش بهزیستی روانشناختی ابداع شده است که بر اساس روش و اصول روانسنجی تهیه شده است. دارای ۵ گویه است که به ترتیب با گزاره های کاملاً موافقم = ۵،  موافقم = ۴، نسبتا موافقم =۳، مخالفم =۲، کاملاً مخالفم =۱ مشخص میشود.

  تعداد صفحات: ۸    

  حجم فایل:۱۴۷ KB     

نوع فایل :ms – word 

این پرسشنامه توسط زنجانی طبسی (۱۳۸۳) به منظور سنجش بهزیستی روانشناختی ابداع شده است که بر اساس روش و اصول روانسنجی تهیه شده است. این پرسشنامه دارای ۵ گویه است که به ترتیب با گزاره های کاملاً موافقم = ۵، موافقم = ۴، نسبتا موافقم = ۳، مخالفم = ۲، کاملاً مخالفم =۱ مشخص میشود.

پرسشنامه روانشناختی زنجانی طبسی

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر