درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب اعداد یک رقمی

درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب اعداد یک رقمی
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب اعداد یک رقمی

دانش پژوهان گرامی و دانش جویان ارجمند در این قسمت درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب اعداد یک رقمی در قالب ورد و در ۳۰ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب اعداد یک رقمی.

درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب اعداد یک رقمی

بافرمت ورد -قابل ویرایش ،تعدادصفحات :۳۰

در این درس پژوهی کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیده است

آنچه در این مجموعه وجود دارد:

چکیده

مقدمه

بیان مسئله

تبین ضرورت و اهمیت موضوع

یک دوره درس پژوهی

برنامه ریزی درس پژوهشی

اهداف کلی

هدف درس پژوهی

حیطه عاطفی

نحوه تقسیم کار

ویژگی های طرح درس ( سناریو )

زمان بندی نحوه اجرا

چالش های فرا روی گروه و راهکارهای گروه برای مقابله با آن ها

ارزشیابی تدریس

طرح درس

هدفهای رفتاری

روش های تدریس

رفتارهای ورودی

انجام کارهای مقدماتی

ارزشیابی تشخیصی

جمع بندی و نتیجه گیری

تعیین تکلیف

پایان دادن درس

تدریس اول

تعیین امکانات مورد نیاز

ارزشیابی تدریس

محاسن تدریس

معایب تدریس

چالش های فرا روی گروه و راهکارهای گروه برای مقابله با آن ها

روش تعیین اثربخشی نتایج اجرایی درس پژوهی

ارایه گزارش پایانی

راهبرد های یاد دهی – یادگیری

راهبرد فعالیت محور

ابزار و امکانات مورد نیاز گروه

چالش های فرا روی گروه

روش تعیین اثر بخشی نتایج اجرای درس پژوهی

نتایج حاصله

فهرست منابع و مآخذ

همانطور که می دانیم در س پژوهی شکل اولیه ای از توسعه ی حرفه ای معلمان

می باشد که هدف عمده آن بهبود مستمر تدریس می باشد به گونه ای که دانش

آموزان بتوانند مطالب را به شیوه ی موثر تری بیاموزند.گروه در س پژوه تلاش

می کند طرح درس خود را نقد و بررسی و به شیوه بهینه اصلاح نماید. طرح

درس مشارکتی رمز موفقیت معلمان می باشد. برای معلم درس پژوه تمام کردن

کتاب مهم نیست، یادگیری و فهمیدن دانش آموزان مهم است. در س پژوهی به

معلمان یاد می دهد که در کلاس صرفا یاددهنده نباشند بلکه یادگیرنده نیز

باشند.ملاک سنجش در موفقیت درس پژوهی یادگیری معلمان است نه تولید

یک درس. 

 

مطالعه بیشتر