تخفیف ویژه دانلود کتاب آموزش اتوکد

تخفیف ویژه دانلود کتاب آموزش اتوکد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

 توضیحات فایل:

تخفیف ویژه دانلود کتاب آموزش اتوکد

کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند این فایل حاوی کتاب آموزش اتوکد در قالب pdf و در ۵۰ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

 

شرح مختصر:

دوستان عزیز اتوکد واقعا چیزی جز این دستورات نیست و آموزش دستورات اتوکد یکی از مهم ترین گام ها در یادگیری این نرم افزار هستش. اگه میبینید جایی ۲۰۰ الی ۳۰۰ صفحه کتاب یا جزوه بهتون معرفی میکنه بدونید که براتون کارایی خاصی نداره و اصطلاحا شاخ و برگ زیاد داده شده اما در این کتاب حدودا ۵۰ صفحه ای تلاش بر این شده که به صورت کاملا خلاصه و کاربردی تمامی نکات اورده بشه تا شما هر موقع کاربرد هر دستور رو فراموش کردید به سرعت به فهرست کتاب مراجعه کنید و دستور مربوطه رو پیدا کنید و بتونید ابهام خودتون رو به یاد بیارید. در ضمن ذکر این نکته رو ضروری میدونم که جزوه های قدیمی رو سعی کنید زیاد استفاده نکنید چون متد ها و روش های مدل سازی توی اونها متفاوته.

تخفیف ویژه دانلود کتاب آموزش اتوکد

توی این کتابچه ای که تهیه شده سعی بر این شده که تمامی متد ها و دستورات مطابق با اتوکد ۲۰۱۷ باشه و این به شما کمک میکنه که یه آموزش سریع و کارامد رو تجربه کنید. راستی تا یادم نرفته اینو بگم که شما این کتابچه ۵۰ صفحه ای رو توی ۱ روز میتونید فرا بگیرید چون همه چیز به صورت نکته ای اومده و این توی فرآیند شما بسیار تاثیر گذاره. این نکته رو فراموش نکنید که اتوکد نرم افزار ۲ بعدی هستش و محیط سه بعدی اون به نظر افراد حرفه ای این رسته کارایی خاصی نداره و بسیار محدود از اون استفاده میشه.

پس محیط دو بعدی اون رو به خوبی یاد بگیرید و برای مدل سازی سه بعدی

اون میتونید از نرم افزار های مختلف دیگه ای استفاده کنید که باز در اینجا من

پیشنهادم به شما نرم افزار اسکچاپ هستش که بسیار سریع و کارامده و شما رو

سریع تر از باقی نرم افزار ها به مقصد میرسونه.

 

مطالعه بیشتر