دانلود طلایی کلید واژه جامع نظارت ( بیش از ۲۴۰۰ واژه مهم)

دانلود طلایی کلید واژه جامع نظارت ( بیش از ۲۴۰۰ واژه مهم)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
23,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود طلایی کلید واژه جامع نظارت ( بیش از ۲۴۰۰ واژه مهم)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کلید واژه جامع نظارت در قالب pdf آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کلید واژه جامع نظارت ( بیش از 2400 واژه مهم) 10 درصد تخفیف تا آزمون ( هدف ما قبولی شما)

شرح مختصر دانلود طلایی کلید واژه جامع نظارت ( بیش از ۲۴۰۰ واژه مهم)

کلمات و واژه های مهم وکلیدی از بین ۱۵ منبع آزمون نظارت ( مباحث : اول ، دوم ، سوم ، پنجم ، ششم ، هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم ، یازدهم ، دوازدهم ، بیست و یکم ، بیست و دوم ،و قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، راهنمای جوش و اتصالات ، راهنمای قالب بندی ساختمانهای بتن آرمه ) به ترتیب حروف الفبا و بر اساس کتاب و شماره صفحه ،در این کلید واژه ( بیش از ۲۴۰۰کلمه ای ) گرد آوری شده است .

کلید واژه جامع نظارت ( بیش از ۲۴۰۰ واژه مهم) فقط امروز ۳۰ درصد تخفیف ویژه آزمون ( هدف ما قبولی شما)برای موفقیت در آزمون نیاز نیست شما همه مطالب را حفظ باشید ، فقط کافیست بدانید که هر سوال یا مطلب مربوط به کدام کتاب و کدام صفحه است.با مطالعه این کلید واژه چند صفحه ای دیگر در جلسه آزمون  واژه ای برای شما نا آشنا نیست.همچنین  با نصب برنامه ای رایگان  Adobe-Reader  بر روی گوشی اندروید که در صفحه اصلی  قرار دارد این فایل ها را  روی گوشی اندروید باز کرده و همیشه و در هر مکان همراه داشته باشید  و مطالعه  کنید

با آرزوی موفقیت برای داوطلبین آزمون نظام مهندسی

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

آزمون نظام مهندسی ۶۰ سوال دارد که شما برای پاسخگویی به آن ۱۵۰ دقیقه زمان دارید.حد نصاب قبولی در آزمون ۵۰ درصد است یعنی شما باید به نصف سوالات پاسخ صحیح بدهید(۳۰ سوال ).قبل از آزمون منابع را روزنامه وار مطالعه کنید و واژه های مهم را به خاطر بسپارید.ابتدا از اطلاعات شخصی خود استفاده کنید در صورت نرسیدن به جواب به کلید واژه مراجعه کنید.حتما به ۳۴تا ۳۸ سوال پاسخ دهید

زمان را مدیریت کنید و برای   هر ۱۰ سوال, بیشتر از نیم ساعت وقت نگذارید   شاید سوالات انتهایی آسان تر باشد.حد نصاب قبولی ۵۰ درصد است یعنی هر سوال ۱٫۶۶ امتیاز دارد و هر سه غلط یک سوال صحیح را پاک میکند.کلید واژه جهت مدیریت زمان است که شما اگر واژه ای برای شما نا آشنا بود از آن استفاده کنید.قبل از آزمون کلمات مهم را در کتابها با ماژیک فسفری هایلایت کنید .

ابتدای هر کتاب , کلمات مهم مربوط به کتاب را با ذکر شماره صفحه بنویسید ( پشت جلد اول).در هر سوال منظور سوال را پیدا کنید و با رجوع به کلید وا ژه شماره صفحه و کتاب را بیابید .

مطالعه بیشتر