گزارش کارورزی در رشته تحصیلی علوم تربیتی

گزارش کارورزی در رشته تحصیلی علوم تربیتی
نوع فایل
WORD
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
2,100 تومان

توضیحات فایل:

گزارش کارورزی در رشته تحصیلی علوم تربیتی

دانشجویان و کاربران گرامی محصول مورد نظر شامل گزارش کارورزی در رشته تحصیلی علوم تربیتی در قالب ورد و در ۵۳ صفحه قابل ویرایش آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

Image result for ‫گزارش کارورزی:‬‎

 

شرح مختصر:

کارورزی برنامه ی پیشرفت فردی و حرفه ای کارورز برپایه نظریه ی یادگیری تجربی  است که تحت نظارت یک گروه دانشگاهی با تکالیف برنامه ریزی شده صورت میگیرد.

در کل هیچ جانشینی برای تجربه عملی وجود ندارد. کارورزی ابزاری برای تبدیل تئوری به عمل و همچنین تلاشی برای ایجاد پیوندهایی بین محیط عملی و مراکز آموزشی است.  برای انجام کنکاش شغلی نیز کارورزی از بقیه گزینه ها مناسب تر است. واضح است که هرگز نمیتوان از طریق مطالعه یا گفت وگو با افراد مطلع به اطلاعات کافی و مورد نیاز برای کنکاش شغلی دست یافت.

کارورزی یک تجربه دست اول و عملی است که به فرد اجازه میدهد بهترین نتیجه گیریها را درباره ارتباط احتمالی خود و یک زمینه شغلی، انجام دهد.

کنکاش شغلی در طول یک ترم یا در طول فصل تابستان ، روش نسبتا سریع و کم خطری برای کسب اطلاعات درباره یک زمینه شغلی است. این روش به کارورزان فرصت میدهد که بدانند برای وارد شدن به یک زمینه شغلی به چه مهارتها یا ملزومات آموزشی نیاز دارند.

هرکس که درکی که از قدرت برنامه تحصیلی پنهان دارد می داند که محیط فیزیکی مدرسه می تواند تاثیری شگرف برکیفیت یاددهی و یادگیری داشته باشد . نحوه چیدن میز و صندلی ها ، ترتیب نشستن شاگردان ، شرایط عمومی کلاس و نظافت آن ، همه نقشی در ارسال پیام مثبت یا منفی به شاگردان در باره انتظاراتی که از آنها دارید خواهند داشت .

همچنین موقعیت مکانی مدرسه، فضای فیزیکی مدرسه و کلاس درس نیز نقش بسیار مهمی در یادگیری  دانش آموزان ایفا میکند.

طبق نظر محققان میزان انگیزه ی دانش آموزان برای تحصیل در کلاسهای تمیز و مجهز افزایش می یابد.

فهرست گزارش کارورزی در رشته تحصیلی علوم تربیتی

مقدمه…………………………………………………………………………………۳

گزارش روایی روز اول………………………………………………………………۴

گزارش فیزیکی………………………………………………………………………۶

گزارش سازمانی…………………………………………………………………..۱۵

گزارش عاطفی…………………………………………………………………….۲۹

گزارش آموزشی…………………………………………………………………..۳۶

گزا رش پایانی………………………………………………………………………۴۲

نتیجه گیری…………………………………………………………………………۵۲

فهرست منابع و مآخذ……………………………………………………………۵۳٫

مطالعه بیشتر