دانلود کامل ترین نقشه های پهنه بندی مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

دانلود کامل ترین نقشه های پهنه بندی مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ
نوع فایل
jpg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کامل ترین نقشه های پهنه بندی مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

کاربران ارجمند و دانش پژوهان گرامی ،محتوای این فایل شامل نقشه های پهنه بندی مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ  با فرمت jpg  تهیه و تدوین گردیده و آماده دانلود شده است در صورت تمایل میتوانید این قایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

دانلود فایل نقشه های پهنه بندی مناطق 22 گانه تهران بزرگ

انواع پهنه بندی طرح تفصیلی (M,R,S,G)

طرح تفصیلی را می توان نقشه راه ساخت و ساز در پایتخت دانست در این طرح پایتخت به ۴ پهنه‌ مسکونی(R)،‌ تجاری (S)،‌ مختلط (M) و ‌حفاظت‌سبز (G) تقسیم شده است که به موجب آن، زمین‌های قابل استفاده در شهر، برحسب قرارگیری در یکی از این قسمت‌ها، مشمول یکی از انواع ساخت‌وسازهای مجاز خواهد شد به این معنی که در هر پهنه مقررات با دیگری متفاوت است.

ویژگی های پهنه مسکونی در طرح تفصیلی  (R)

در پهنه ‌”مسکونی” که در نقشه‌های مخصوص شهرداری تهران مشخص شده و مناطق به‌خصوصی از شهر را شامل می‌شود، مجوز ساخت‌وساز فقط برای کاربری مسکونی با تراکم ۲ طبقه تا نهایت ۶ طبقه صادر می‌شود و برای یکسری از مناطق ویژه شهر نیز اجازه بلندمرتبه‌سازی با شرایط خاص، در حد ۱۲ طبقه و بیشتر نیز داده خواهد شد. در طرح تفصیلی تاکید شده برای بلندمرتبه‌سازی در مناطق ویژه، سازنده باید طرح توجیهی بیاورد.البته این در صورتی قابل قبول است که به تایید کمیسیون ماده ۵ برسد.

دانلود کامل ترین نقشه های پهنه بندی مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک

نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر

مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در

تماس باشید.

مطالعه بیشتر