جزوه بازاریابی جهانی

جزوه بازاریابی جهانی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

جزوه بازاریابی جهانی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه بازاریابی جهانی وارن جی. کیگان و مایک سی ترجمه دکتر هرمز مهرانی و عبدالحمید ابراهیمی در قالب فایل pdf و در ۵۳ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه ارائه شده از کتاب بازاریابی جهانی است. خلاصه کتاب توسط تیمی از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران تهیه شده است. در خلاصه این کتاب سعی شده است تا ضمن رعایت اصول خلاصه نویسی و ایجاز، مهمترین نکات مطروحه در کتاب گردآوری شوند.
متن خلاصه کتاب از لحاظ نگارشی و ویرایشی با دقت و حساسیت زیادی تنظیم شده تا برآورده کننده تمامی نیازهای دانشجویان عزیز باشد. مخاطبان این کتاب دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مرتبط و بازرگانان و صادرکنندگانی هستند که می‌خواهند فعالیت‌های خود را از مرزهای داخلی گسترده‌تر کنند و بازارهای جهانی را مورد توجه قرار دهند.

درباره کتاب:

فعالیت‌های بین‌المللی، اقدامی غیر ضروری و تجملی نیست، بلکه برای شناخت همبستگی کشورها و بازارها و درک اصول و مفاهیم علوم مختلف، از جمله بازاریابی، یک ضرورت اجتناب‌ ناپذیر است. بدون درک صحیح موضوعات جهانی، هیچ آموزشی کامل نیست.

فهرست مطالب جزوه بازاریابی جهانی :

مقدمه‌ای بر بازاریابی جهانی
محیط های اجتماعی و فرهنگی در بازارهای جهانی
اثرمحیط‌ های سیاسی، قانونی و نظارتی در بازاریابی جهانی
بخش بندی بازارها،انتخاب بازارهای هدف و جایگاه سازی در بازاریابی جهانی
صادرات و واردات و منبع یابی
راهبردهای ورود به بازارهای جهانی
تصمیم‌گیری در مورد عرضه محصولات و نام و نشان تجاری با بازارهای جهانی
تصمیم گیری در خصوص قیمت گذاری محصولات در بازارهای جهانی
کانال های توزیع و توزیع فیزیکی در بازارهای جهانی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر