فصل سوم حسابداری مدیریت استراتژیک تالیف دکتر محمد نمازی

فصل سوم حسابداری مدیریت استراتژیک تالیف دکتر محمد نمازی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

فصل سوم حسابداری مدیریت استراتژیک تالیف دکتر محمد نمازی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فصل سوم حسابداری مدیریت استراتژیک : از تئوری تا عمل جلد اول تالیف: دکتر محمد نمازی با عنوان هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا (TDABC) با فرمت پاورپوینت در حجم ۴۸ اسلاید آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

Related image

فصل سوم حسابداری مدیریت استراتژیک تالیف دکتر محمد نمازی

بخشی از متن:

مقدمه

یکی از پدیده های نوینی است که سبب (ABC) سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت ظهور انقلاب در زمینه محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات شده است این سیستم در مدت کوتاهی به جایگاه والایی در بین حسابداران مدیریت دست یافته است سرعت روز افزون پذیرش این تکنیک در دنیای تجارت گواهی بر ارزشمندی مفاهیم آن است.

ارائه این سیستم یکی از بزرگترین پیشرفت ها در زمینه حسابداری مدیریت در قرن بیستم محسوب می شود . بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا ابتدا این تکنیک را به صورت آزمایشی در بخشی از سازمان خود پیاده کردند و پس از مشاهده نتایج حیرت انگیز کاربرد آن را به کل سازمان تسری دادند نه تنها کمیت سازمان های بکار گیرنده این تکنیک زیاد بود بلکه گستره آن هم اعجاب آور بود برای مثال شرکت هایی از صنایع بانکداری کارخانه های تولیدی. شرکت های نفتی و گازی . بنگاه های دولتی. دانشگاه ها وبسیاری از صنایع دیگر از این تکنیک بهره جسته اند یکی از مهمترین خصایص این تکنیک این است که بیش از آنکه سیستم هزینه یابی برای محصولات باشد ابزاری برای بهبود عملکرد به شمار می آید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر