کامل ترین جزوه ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت پورعزت و سید رضایی

کامل ترین جزوه ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت پورعزت و سید رضایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

 شرح مختصر:

کامل ترین جزوه ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت پورعزت و سید رضایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت پورعزت و سید رضایی مناسب دانشجویان دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت است که به صورت یک فایل زیپ شده (فشرده) با حجم ۲۱ مگابایت قابل دانلود میباشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کامل ترین جزوه ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت پورعزت و سید رضایی:

این جزوه برای دانشجویان رشته مدیریت در زمینه های مرتبط با دانشگاه پیام نور تهیه شده است و سعی شده است در این جزوه دانشجو با تمرین و خواندن متون فنی ،  مهارت های خود را در درک متون افزایش دهد . این جزوه میتواند مورد استفاده سایر دانشگاه ها و دانشجویان نیز قرار بگیرد

این جزوه و سوالات برای داوطلبین آزمون ارشد فراگیر و دانشجویان ارشد پیام نور است.

فایل های مجموعه جزوات به شرح زیر است :

۱-پاورپوینت کلیه فصلهای ۱٫۲٫۳٫۵٫۶٫۷٫۸٫۹٫۱۰٫۱۱٫۱۲٫۱۳٫۱۴

۲-خلاصه دستنویس دانشجو از فصل  ۱٫۲٫۴٫۵٫۶٫۹٫۱۰

نکته :بقیه فصل ها مطابق منبع پیام نور حذف شده اند

۳-سوالات تالیفی تستی و تشریحی از فصلهای ۱٫۲٫۴٫۵٫۶٫۹٫۱۰ در ۳۰ صفحه

۴-نمونه سوالات ترم نیمسال اول ۹۶-۹۷ و نیمسال دوم ۹۶-۹۵ این درس نیز اضافه شد .

این مجموعه شامل جزوه و سوالات درس ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت نوشته آقایان پور عزت و سید رضایی مناسب دانشجویان دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت است که به صورت یک فایل زیپ شده (فشرده) با حجم ۲۱ مگابایت قابل دانلود میباشد .برای دریافت و دانلود فایل لطفا به قسمت راهنمای خرید و دانلود فایل که در زیر مشاهده میکنید توجه نمایید.

کامل ترین جزوه ارزشیابی عملکرد دولت و حکومت پورعزت و سید رضایی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر