دانلود پرسشنامه ام ام پی آی فرم کوتاه (۷۱سوالی)

دانلود پرسشنامه ام ام پی آی فرم کوتاه (۷۱سوالی)
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
70,000 تومان 5,900 تومان٪92 تخفیف

شرح مختصر:

دانلود پرسشنامه ام ام پی آی فرم کوتاه (۷۱سوالی)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پرسشنامه ام ام پی آی فرم کوتاه (۷۱سوالی) MMPI-2 همان فرم کوتاه پرسشنامه شخصیتی چند وجهی مینه سوتا ( MMPI-2 ) بصورت کامل و با فرمت ورد در حجم ۴۴ صفحه در اختیا شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب دانلود پرسشنامه ام ام پی آی فرم کوتاه (۷۱سوالی) :

مقدمه

مراحل نمره گذاری آزمون ام ام پی آی فرم کوتاه

تفسیر مقیاسهای اعتبار

تفسیر مقیاسهای بالینی

الگوهای رایج در تفسیر نیمرخ روانی

الگوهای تشخیصی فوری

سوالات آزمون ام ام پی آی فرم کوتاه

کلیدهای نمره گذاری

فرم های خام پروفایل آزمون

پرسشنامه MMPI-2

بعنوان یک ابزار عینی و مبتنی بر «خود-گزارش دهی» از مهمترین و معتبر ترین پرسشنامه هایی است که با روش استفاده از ملاک خارجی تهیه شده، و برای ارزیابی آسیب شناسی روانی و خصوصیات شخصیتی در جمعیت بالینی و غیر بالینی مورد استفاده متخصصان قرار می گیرد.

پرسشنامه نرم شده ایرانی شامل ۷۱ سئوال است  و همانند سایر نسخه ها برای افراد بالای ۱۶ سال و یا افرادی که حداقل ۸ کلاس سوادداشته باشند، قابل اجراست.

این پرسشنامه بعد از ایجاد یک رابطه مشاوره ای و بعد از جلسه معارفه، در یک محیط آرام و بی سرو صدا، بدون اکراه و اجبار و در حضور خود مشاور توسط مراجع تکمیل میگردد. قبل از اجرا باید راهنمائیهای لازم به مراجع داده شود و درحین اجرا نظارت کافی بعمل آید. در مورد سئوالاتی که بی پاسخ مانده اند، پس از اتمام پاسخدهی، علت جواب ندادن پرسیده شود و درصورتیکه سئوال برای فرد مفهوم نبوده، جواب مورد نظر بعد از تفهیم در پاسخنامه درج شود. مدت زمان اجرای فرم کوتاه پرسشنامه حداکثر ۴۵ دقیقه می باشد.

برای نمره گذاری نیز ۱۱ کلید وجود دارد که هر کلید برای یک مقیاس تهیه شده است. پس از انطیاق با هر کلید، نمره هر مقیاس بعنوان یک داده خام در بالای برگه پاسخنامه در جلوی هر مقیاس نوشته می شود و سپس در برگه نیمرخ روانی وارد شده، هیستوگرام وضعیت روانی فرد رسم می گردد.

مطالعه بیشتر