کتاب مبارزه نوجوانان با عادتهای فکری منفی دکتر زارع (جزوه و نمونه سوال)

کتاب مبارزه نوجوانان با عادتهای فکری منفی دکتر زارع (جزوه و نمونه سوال)
نوع فایل
pdf+word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

کتاب مبارزه نوجوانان با عادتهای فکری منفی دکتر زارع (جزوه و نمونه سوال)

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل کامل ترین جزوه و خلاصه درس آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان منبع: مبارزه نوجوانان با عادتهای فکری منفی نویسنده: آلورد وموگرات ترجمه: حسین زارع و سوسن علیزاده فرد بهمراه نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه کلیدی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.

نگاهی مختصر بر کتاب مبارزه نوجوانان با عادتهای فکری منفی دکتر زارع :

کتاب حاضر به شما می‌آموزد تا چگونه بر عادت منفی خود غلبه کنید. ۱۲ عادت اشتباه که اغلب نوجوانان را از دستیابی به شادی و موفقیت باز می‌دارد. وقتی با این عادت‌های غلط درگیر شوید، دست به تحریف واقعیت زده و حال بدی پیدا می‌کنید. این کتاب کمک می‌کند تا به شیوه‌ای یاری‌بخش و مثبت فکر کرده و اعتمادبه‌نفس کافی را برای زندگی واقعی و شاد کسب نمایید.

شما هم مانند اکثر نوجوانان، یک لحظه شاد و پرانرژی و لحظه بعد مضطرب و غمگین، یا سرشار از خشم هستید؟ وقتی در این احساسات غرق شدیم، فکر می‌کنیم که تغییر این هیجان‌ها، خارج از کنترل ماست! اما آنچه بیشتر نوجوانان (و حتی بزرگسالان) نمی‌دانند، این است که ما توانایی تغییر خود را در اختیار داشته، و اگر این کار را یاد بگیریم؛ به جای رفتارهای اشتباه و کنترل‌نشده، جایگزین‌های مناسبی را انتخاب خواهیم کرد.

تمرینات این کتاب به شما می‌آموزد تا چگونه بر عادت منفی خود غلبه کنید. ۱۲ عادت اشتباه که اغلب نوجوانان را از دستیابی به شادی و موفقیت بازمی‌دارد. وقتی با این عادت‌های غلط درگیر شوید، دست به تحریف واقعیت زده و حال بدی پیدا می‌کنید. این کتاب کمک می‌کند تا به شیوه‌ای یاری‌بخش و مثبت فکر کرده و اعتماد به نفس کافی را برای زندگی واقعی و شاد کسب نمایید.

مطالعه بیشتر