کتاب شیمی آلی و شیمی آلی پیشرفته مدرسان شریف pdf

کتاب شیمی آلی و شیمی آلی پیشرفته مدرسان شریف pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان
به زودی ...

توضیحات فایل:

کتاب شیمی آلی و شیمی آلی پیشرفته مدرسان شریف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل شیمی آلی و شیمی آلی پیشرفته مدرسان شریف -دکتری (ویژه دانشجویان رشته مجموعه شیمی ،شیمی آلی) تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کتاب شیمی آلی و شیمی آلی پیشرفته مدرسان شریف

مطالعه و بازخوانی این کتاب برای داوطلبان آزمون دوره‌ی دکتری نیز توصیه می‌گردد.

باید گفت که مطالب ارائه‌ شده در شیمی آلی بسیار گسترده‌ تر از سایر حوزه‌ های علم شیمی است؛ به‌طوری‌که سالانه بیشتر از صد هزار مولکول آلی جدید توسط محققان این رشته تهیه و سنتز می‌شود. همچنین شیمی آلی با توجه به ماهیت خویش، ارتباطی تنگاتنگ با تمام علوم از علوم پزشکی تا علوم فنی مهندسی دارد و از این‌رو احاطه‌ی کامل بر این رشته از توانایی یک نفر خارج است.

مختصات کتاب حاضر به این شکل است که مطالب درسی به‌صورت جامع و کامل در قالب فصل‌بندی ارائه شده است.

ما بین مطالب درسی هر فصل تعدادی تست تألیفی با پاسخ تشریحی به عنوان مثال جهت آشنایی با نمونه تست‌های مطالب قبل از مثال و تفهیم بهتر نکات قبلی آورده‌ایم. پس از پایان درسنامه، سه نوبت آزمون جامع با پاسخنامه و همچنین تست‌های آزمون دکترای ۹۱ و ۹۲  با پاسخ کاملاً تشریحی به‌صورت طبقه‌بندی شده آورده شده است . در انتهای هر فصل هم تعدادی تست تألیفی تحت عنوان آزمون جهت تفهیم بهتر و بیشتر مطالب درسی هر فصل و سنجش متقاضیان محترم ارائه شده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید

مطالعه بیشتر