فایل ورد تفسیر بالینی آزمون آدمک گودیناف

فایل ورد تفسیر بالینی آزمون آدمک گودیناف
نوع فایل
pdf+word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

فایل ورد تفسیر بالینی آزمون آدمک گودیناف

کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه و تفسیر بالینی آزمون آدمک گودیناف بصورت کامل و جامع می باشد که با فرمت ورد در ۵۵ صفحه تهیه و تنظیم گردیده است.این آزمون شامل آزمون تصویر آدمک گودیناف و بررسی شخصیت کودک بر اساس ترسیم آدمک می باشد .

آزمون یا تست عبارت است از وسیله ای که به طور علمی تهیه می شود و برای اندازه گیری عینی استعدادها و توانایی های فردی به کار می رود .نقش اصلی هر آزمون روانی اساسا اندازه گیری تفاوت های فردی یا تفاوت هایی است که در فرد به خصوصی در مواقع مختلفی دیده می شود .

به طور کلی روش نمره گذاری در آزمون تصویر آدمی گودیناف از این قرار است که به هر قسمتی از تصویر یک نمره تعلق میگیرد که مجموع آنها از ۵۱ تجاوز نمی کند . با استفاده از جدول مخصوص نمره خام تبدیل به سن عقلی می شود .

بررسی شخصیت کودک براساس ترسیم آدمک

دستور اجرا وشرایط بکار بستن آزمون

آزمون را می توان بصورت فردی یا گروهی اجرا کرد هرکودک یک جعبه مداد رنگی که شامل هفت رنگ است دریافت می کند.آبی، سبز، قرمز، زرد، بنفش ،قهوه ای وسیاه.

همچنین یک مداد سیاه یک مداد پاک کن ویک ورقه کاغذ به ابعاد ۵/۹×۲۱ به صورت عمودی دراختیار کودک قرارداده می شود آزمایشگر به آزمودنی می گوید:

“روی این کاغذ یک آدمک (یا آدم)بکش تا آنجائیکه می شود قشنگ باشد واگر دلت خواست آن را رنگ کن” می گذاریم که آزمودنیها هرطور دلشان می خواهد مقاشی کنند بدون آنکه به آنها کمک کنیم ویا به انتقاد ارزشیابی یاتلقین مبادرت نمائیم فقط به آزمودنیها یی که تردید هائی نشان می دهند باید گفته شود، خوبه ادامه بده ….

تفسیر بالینی آزمون آدمک گودیناف

نوع فایل: ورد و پی دی اف

پایایی تعداد صفحات: ۵۵

منبع: دارد

تفسیر و توضیحات و نمره گذاری: دارد

مطالعه بیشتر