کتاب مکانیک کوانتومی زتیلی به زبان فارسی جلد اول و دوم pdf

کتاب مکانیک کوانتومی زتیلی به زبان فارسی جلد اول و دوم pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان

توضیحات فایل:

کاربران گرامی ، کتاب مکانیک کوانتومی زتیلی به زبان فارسی جلد اول و دوم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل PDF کتاب مکانیک کوانتومی زتیلی به زبان فارسی جلد اول و دوم pdf  تالیف نورالدین زتیلی ترجمه مسهر باقری – نیما یوسفی شامل ۱۱ فصل تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کتاب مکانیک کوانتومی زتیلی به زبان فارسی جلد اول و دوم pdf با عناوین زیر میباشد:

منشا پیدایش فیزیک کوانتومی
ابزار های مکانیک کوانتومی
اصول موضوعه ی کوانتومی
مساله های یک بعدی
تکانه ی زاویه ای
مساله های سه بعدی

ویژگی این کناب:

این کتاب برخلاف کتابای دیگر به گونه ای نگاشته شده است که ضمن حس نکردن چالشی بزرگ در مسیر همان مفاهیم کتب دیگر را دنبال میکند چرا که بر اساس اصول پداگوژی نگاشته شده است…

مکانیک کوانتومی

شاخه‌ای بنیادی از فیزیک نظری است که با پدیده‌های فیزیکی در مقیاس میکروسکوپی سروکار دارد. در این مقیاس، کُنِش‌های فیزیکی در حد و اندازهٔ ثابت پلانک هستند. مقدار عددی ثابت پلانک نیز بسیار کوچک و برابر است با ۶٫۶۲۶x10-۳۴. ژول-ثانیه.

بنیادی‌ترین تفاوت مکانیک کوانتومی با مکانیک کلاسیک در این است که مکانیک کوانتومی توصیفی سازگار با آزمایش‌ها از ذرات در اندازه‌های اتمی و زیراتمی در اختیار می‌دهد، در حالی که مکانیک کلاسیک در قلمرو میکروسکوپی به نتایج نادرست می‌انجامد. در حقیقت، مکانیک کوانتومی بنیادی‌تر از مکانیک نیوتنی و الکترومغناطیس کلاسیک است؛ زیرا در مقیاس‌های اتمی و زیراتمی که این نظریه‌ها با شکست مواجه می‌شوند، با دقت زیادی بسیاری از پدیده‌ها را توصیف می‌کند. مکانیک کوانتومی به همراه نسبیت پایه‌های فیزیک جدید را تشکیل می‌دهند.

مکانیک کوانتومی یا نظریهٔ کوانتومی شامل نظریه‌ای دربارهٔ ماده و تابش الکترومغناطیسی و برهمکنش میان ماده و این تابش است…

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر