دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد

دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست گزارش کارورزی۱:

مقدمه……………………………………………………………۳

تشکر وقدردانی………………………………………………….۵

گزارش روز اول………………………………………………..۶

گزارش فیزیکی………………………………………………….۹

گزارش ساختاری………………………………………………..۲۲

گزارش عاطفی………………………………………………….۳۱

گزارش آموزشی………………………………………………..۳۳

گزارش پایانی…………………………………………………..۴۵

شرح مختصر:

برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته ها، تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی های حرفهای را فراهم می کند. اینفرآیند از مشاهده مسائل فیزیکی، آموزشی ،تربیتی و عاطفی آموزشگاه آغاز و به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درسجهت کسب مهارت های یادگیری مادام العمر و قرار گرفتن در چرخه حرفهای ختم می شود. مطالعه مسئله های آموزشی/تربیتیدر سطح کلاس درس و مدرسه زمینه ساز عمل مستقل حرفه ای معتبر و کسب تجربیات دست اول است.

فرصت های یادگیری تدارک دیده شده باید امکان تلفیق نظر و عمل تربیتی را در موقعیت های واقعی، برای یافتن راه حلهای قابل دفاع (با پشتوانه نظری و پژوهشی )جهت پاسخ به مسئله های آموزشی/ تربیتی تدارک ببیند. در برنامه کارورزی دانشجو با درک مبانی نظری قادرخواهند بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت های تربیتی/ آموزشی را با ارائه شواهدی از پژوهش ها/ یافته های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه این تصمیمات در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برای حمایت از یادگیری دانش آموزان از پشتوانه نظری لازم برخوردار است. در کارورزی یک دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت های واقعی و انطباق آن با یافته های نظری راکسب کرده و ظرفیت های حرفه ای خود را توسعه خواهند داد.

از آنجا که هدف از این مرحله ازکارورزی آشنایی با مسائل مدارس، توصیف و تفسیر وضعیت امکانات فیزیکی ، رویدادهای تربیتی و آموزشی مورد مشاهده در مدارس همراه با علت یابی و ارائه راه حل وارائه گزارش با تاکید بر استفاده از منابع مناسبعلمی ،هدایت معلم راهنما وایده های خلاقانه باشدین گزارش ، گزارش کارورزی مربوط به واحد درسی تمرین معلمی ۱ در مدارس است. در این گزارش به ارائه ی مطالبی پرداخته شده است که از حضور بنده در مدرسه ی خلیج فارس به دست امده است.

مطالعه بیشتر