نمونه سوالات رایانه کار ICDL درجه ۲ با پاسخنامه

نمونه سوالات رایانه کار ICDL درجه ۲ با پاسخنامه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل

کاربران گرامی محتوای این فایل ، نمونه سوالات رایانه کار ICDL درجه ۲ سطح ۱ (مقدماتی) با پاسخنامه می باشد که در قالب پی دی اف تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از وبسایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

نمونه سوالات رایانه کار ICDL درجه ۲ سطح ۱ با جواب

مهارت۱:

مبانی(مفاهیم پایه و فناوری اطلاعات): ۳۵۲ تست

مهارت۲:

ویندوز(استفاده از رایانه و مدیریت فایل ها): ۴۰۰ تست

مهارت۷:

اینترنت(اطلاعات وارتباطات): ۱۸۰ تست

مناسب آزمونهای استخدامی و سازمان فنی و حرفه ای 

آزمون های فنی و حرفه ای در دوره های مختلف معمولا برای افرادی که سابقه آزمون نداشته اند، سخت است.در بیشتر مواقع هنرآموزان با این مشکل مواجه هستند، که چگونه و از چه طریقی می توانند بالاترین نمره را در آزمون های فنی و حرفه ای کسب کنند.

 با دسترسی به نمونه سوالات icdl درجه ۲، هنرآموز عزیز می تواند برای موفقیت قدمی بزرگ بردارد. برای دریافت مدرک از آموزشگاه فنی و حرفه ای لازم است کتابهایی را مورد مطالعه قرار دهید.

 اما ما روش آسان تری را به شما پیشنهاد می دهیم. با خرید نمونه سوالات icdl درجه ۲ فنی حرفه ای به راحتی می توانید با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. از طرف دیگر نمونه سوالات icdl درجه ۲ با پاسخنامه هستند، و دیگر لازم نیست شما برای پیدا کردم پاسخ هر سوال به کتاب مراجعه نمایید.

 برای کسب موفقیت در آزمون های فنی و حرفه ای می توانید علاوه بر مطالعه جزوات و کتاب های مورد نظر آموزشگاه، با تهیه نمونه سوالات مورد نیازتان آشنایی بیشتری با نحوه آزمون بدست آورید.این نمونه سوالات برای شما به عنوان یک آزمون مقدماتی خواهد بود. و با تست زنی و مطالعه آنها می توانید سطح اطلاعات خود را در زمینه icdl درجه ۲ مشخص کنید. معمولا این حرکت به شما کمک خواهد نمود تا نقاط ضعف و قوت خود را کشف نماید، پس از آن به تقویت نقاط ضعف خود در مورد قسمتی که به درستی تست زنی نکرده اید بپردازید.

مطالعه بیشتر