جزوه و نکات مهم درس ذخیره و بازیابی اطلاعات هادی شریف مقدم

جزوه و نکات مهم درس ذخیره و بازیابی اطلاعات هادی شریف مقدم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

جزوه و نکات مهم درس ذخیره و بازیابی اطلاعات هادی شریف مقدم و رحیم علیجانی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و خلاصه کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات تالیف هادی شریف مقدم، رحیم علیجانی می باشد که در قالب پی دی اف در حجم ۲۸ صفحه تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات pdf 

خلاصه کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات تالیف هادی شریف مقدم، رحیم علیجانی

نکات کلیدی، مهم و امتحانی

معرفی کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات

کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات نوشته هادی شریف مقدم و رحیم علیجانی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته کتابداری این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و… در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.کتاب تخصصی ذخیره و بازیابی اطلاعات هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته کتابداری است.

راهنمای خرید و دانلود فایل

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر