حسابداری ابزارها و عقود مالی اسلامی pdf

حسابداری ابزارها و عقود مالی اسلامی pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
41mb
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

حسابداری ابزارها و عقود مالی اسلامی pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه حسابداری ابزارها و عقود مالی اسلامی نوشته ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و علیرضا رام روز شامل سه فصل در ۶۲ صفحه اسلایدوار می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فصول جزوه  :

فصل اول:

مبانی حسابداری اسلامی

فصل دوم:

گزارشگری مالی بانک ها و نهادهای مالی اسلامی

فصل سوم:

حسابداری عقود مشارکتی

نگاهی مختصر بر کتاب:

این کتاب برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس بازار سرمایه و ابزارهای تامین مالی اسلامی به ارزش ۳ واحد و درس حسابداری ابزارها وعقود مالی اسلامی به ارزش ۲ واحد تدوین شده است.

در این کتاب سعی گردیده است تا به معرفی ابزارهای مالی اسلامی در کشور پرداخته شود و کاربرد هر یک با ارایه مثال هایی بیان شود. تأکید اصلی این کتاب بر ثبت های حسابداری مرتبط با اوراق بهادار اسلامی است که امید است برای مخاطبین گرامی سودمند واقع شود.

حسابداری ابزارها و عقود مالی اسلامی pdf

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر