جزوه درس مباحث اساسی در روانشناسی ۲ دکتر فرزانه طهماسبی

جزوه درس مباحث اساسی در روانشناسی ۲ دکتر فرزانه طهماسبی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
400kb
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

توضیحات فایل:

جزوه درس مباحث اساسی در روانشناسی ۲ دکتر فرزانه طهماسبی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه درس مباحث اساسی در روانشناسی ۲ دکتر فرزانه طهماسبی در قالب فایل pdf و در ۲۵ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.

انگیزش:

انگیزش حالتی است که به رفتار ما جهت و نیرو م یدهد. وقتی می گوییم انگیزش و به ما جهت می دهد یعنی اینکه هدف دارد و قرار است ما را به سمت یک هدفی سوق ده د و وقتی که می گوییم نیرو دارد یعنی منبع محرک است و انرژی دارد .انگیز ش مجموعه متغیرهای محیط ی و ارگانیسم است که مجموعه این متغیرها به رفتار و احساسات ما جهت و نیرو میدهد. انگیز ش به ما کمک می کن د در کسب لذت و دو ر شدن از هر چی ز ناخوشایند. وقتی ما احسا س گرسنگی میکنیم و غذایی میخوری م خوردن غذا به ما احسا س ل ذت می ده د و در عی ن حال باعث میشود که آ ن احسا س ناخوشایند گرسنگی از بین برود .

 راهنمای خرید و دانلود فایل 

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر