جزوه درس جغرافیای سیاسی رشته جغرافیا

جزوه درس جغرافیای سیاسی رشته جغرافیا
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه درس جغرافیای سیاسی رشته جغرافیا

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه درس جغرافیای سیاسی رشته جغرافیا ( مبانی و ایران ) در قالب فایل pdf و در ۱۶۰ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جغرافیای سیاسی: Political Geography جغرافیای سیاسی به عنوان یکی از شاخه های علوم جغرافیایی به مطالعه بعد سیاسی فضای جغرافیایی میپردازد، بدین معنی که در فضای جغرافیایی اعم از مقیاس محلی تا جهانی و فرا کروی سویه ها، پدیده ها و ساخت هایی وجود دارند که اساسا ماهیت فضایی/جغرافیایی دارند که با مؤلفه سیاست در آمیخته اند. بنابراین، بن مایه فلسفی جغرافیای سیاسی را مکانها، فضاها و پدیده هایی تشکیل میدهند که در آفرینش، واقعیت و نمود دارند.

این جزوه جزء مجموعه جزوات خلاصه منابع آمادگی آزمون کارشناسی رشته جغرافیا میباشد که بصورت جامع در ۳ فصل همراه با مجموعه تستهای هر فصل به همراه پاسخ نامه آن قید شده است که امیدواریم مفید واقع شود.

فهرست فصول موجود در این فایل:

فصل اول :مبانی جغرافیای سیاسی

فصل دوم :جغرافیای سیاسی ایران

فصل سوم :ژئوپلیتیک

 راهنمای خرید و دانلود فایل 

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر