پاورپوینت هیجان و هوش هیجانی در ورزش

پاورپوینت هیجان و هوش هیجانی در ورزش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
250kb
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت هیجان و هوش هیجانی در ورزش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت هیجان و هوش هیجانی در ورزش و در ۱۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پاورپوینت هیجان و هوش هیجانی در ورزش

شرح مختصر:

امروزه کارشناسان ورزشی معتقدند که رمز موفقیت هر ورزشکار یا تیم ورزشی صرفاً به مهارت فنی آنان بستگی ندارد. حفظ روحیه، سطح انگیزش بالا، کنترل و هدایت هیجان‌ها در مسیر صحیح، کارگروهی و اولویت دادن به منافع تیمی تا فردی ازعوامل اثرگذار در موفقیت ورزشکاران محسوب می‌شود. در ورزش‌های جمعی به ویژه فوتبال که خیل عظیمی از طرفداران را به میدان‌ها ورزشی می‌کشاند و ابراز احساسات و هیجان‌های مثبت و منفی تماشاگران و همچنین حرکات ورزشکاران رقیب، ممکن است. ورزشکاران را در معرض سرایت جدی هیجان‌ها قرار بدهد و آنان را وادار به انجام حرکات و رفتارهای تکانشی و غیرورزشی نماید که نتیجه آن دریافت تذکر یا اخطار از سوی داور و همچنین اعتراض از سوی تماشاگران شود. عاقبت این حرکات تضعیف روحیه، عدم تمرکز حواس و شکست تیم می‌شود. مفهوم «هوش هیجانی» که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از پژوهشگران و روانشناسان قرارگرفته است، کاربرد آن از سازمان‌های تولیدی، تجاری و خدماتی فراتر رفته و به حیطه ورزش وارد شده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر