دانلود پکیج کامل پاورپوینت تولید چابک

دانلود پکیج کامل پاورپوینت تولید چابک
نوع فایل
ppt
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
9,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پکیج کامل پاورپوینت تولید چابک

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پکیج (۴ نمونه) پاورپوینت با عنوان تولید چابک با فرمت ppt در ۲۴ ، ۱۶ ، ۲۰ و ۱۴ اسلاید می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن :

سر فصل های ارائه شده بصورت کلی:

تعریف تولید چابک

مفاهیم چابکی سازمان

تعاریف:

  • چابکی: بطور کلی توانایی سازمان برای درک تغییر محیطی و سپس پاسخگویی سریع وکارا به آن تغییر است.این تغییر محیطی می تواند تغییرات تکنولوژیک و کاری یا نیاز مشتری باشد.واژه چابک توصیف گر سرعت و قدرت پاسخگویی در هنگام مواجهه با رویدادهای داخلی سازمان است.
  • تولید چابک: سیستم تولید با قابلیت های فوق العاده برای رسیدن به تغییرات سریع بازاراست.
  • سازمان چابک:سازمانی که فراتر از انطباق با تغییرات می اندیشد و به استفاده از فرصت های باالقوه در یک محیط متلاطم و کسب موقعیت ثابت به خاطر نوآوری ها و شایستگی های خود متمایل می باشد.

سازمانهای چابک توجه ویژه ای به ارضای نیازهای مشتریان دارند.اما ایجاد چابکی کار ساده ای نیست ومستلزم آن است که سازمانها با موفقیت کامل،مدیریت کیفیت جامع(TQM)، توسعه عملکرد کیفیت(QFD)،تولید به هنگام(JIT) و… را به اجرا در آورند.

  • تولید محصول:مجموعه فعالیتهایی که با تعبیری از فرصت های بازار آغاز شده و با تولید،فروش و تحویل محصول خاتمه می یابد.تولید موفقیت آمیز نتیجه محصولاتی است که به شیوه سود آور تولید شده و به فروش می رسند.

به گزارش ورد آی تی- مجله معتبر موتور ترند شرکت مرسدس بنز، که در فارسی بیشتر به بنز معروف است؛ نام خودروهای ساخت شرکت دایملر(Daimler AG) کشور آلمان است که این شرکت امروزه یکی ازبرترین سازمانهای چابک در تولید خودرو شناخته شده است.

مطالعه بیشتر