دانلود جزوه امتحانی انگیزش و هیجان با فرمت pdf

دانلود جزوه امتحانی انگیزش و هیجان با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
21mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه امتحانی انگیزش و هیجان با فرمت pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه امتحانی انگیزش و هیجان ویرایش جدید با فرمت pdf در ۵۳ صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه امتحانی انگیزش و هیجان برای دانشجویان رشته روان‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع درس انگیزش و هیجان

تعریف انگیزش:

عبارت از نتیجه ی رابطه ی متقابل ( تعامل ) فرد با موقعیت یا وضعیتی که در آن قرار می گیرد ، هنگام عمل مدیران برای افرادی که به نظر می رسد انگیزه ندارند ، برچسپ تنبلی می زند در صورتی که این تصور صحیح نیست ، زیرا ممکن است نداشتن انگیزه فرد به شرایط و محیط بستگی داشته باشد پس انگیزه را این گونه تعریف می کنیم ، میل به کوشیدن فراوان در جهت تامین هدف های سازمان به گونه ای که این تلاش در جهت ارضای برخی از نیازهای فردی سوق داده شود.

انگیزش یا انگیزه؟

بعبارت ساده ،انگیزه یک حالت بیرونی است که  می می توانیم ان را مشاهده کنیم و ارتباط تنگاتنگی به نیاز های ما دارد و مثلا” در نیاز به گرسنگی انگیزه ما غذا محسوب می شودولی این نیاز یک حالت درونی است. و اما نقش انگیزش  در این میان چیست؟انگیزش  حالت انگیختگی است  که ما را به سمت هدف  که در مثال ما غذا می شود پیش می برد .پس انگیزش  نیروی حرکت از نیاز به سمت انگیزه است.

مطالعه بیشتر