دانلود پاورپوینت درس چهارده فارسی پایه نهم پیدای پنهان

دانلود پاورپوینت درس چهارده فارسی پایه نهم پیدای پنهان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
7,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس چهارده فارسی پایه نهم پیدای پنهان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس ۱۴ فارسی پایه نهم پیدای پنهان در ۳۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت درس چهاردهم فارسی پایه نهم پیدای پنهان

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

نوع فایل : پاورپوینت

تعداد اسلاید : ۳۰

بخشی از متن:

جهــــان، جمله، فروغ روی حق دادن  حق اندر وی ز پیدایی است، پنهان

همۀ جهان جلوه‌ای از نور الهی است. خدا آن قدر در آفریده‌ها جلوه کرده و آشکار است که ما از فرط آشکار بودن خدا نمی‌توانیم او را ببینیم.

مفضّل ،روزی در نزدیک مزارِ(مقبره) شریف (گرانقدر) پیامبر اکرم (ص) نشسته بود که   دید شخصی با یکی از دوستانش به آنجا آمده است

و در ضمن صحبت ها یش وجود خدا و نبوت(پیامبری) را رد می کند . مفضل به شدت به سخنان او اعتراض کرد و آن  گمراه ،جواب گفت که اگر از شاگردان جعفر بن محمد (ع) هستی، باید بدانی که او زیاده از این، سخنان ما را شنیده

و با متانت (وقار-سنگینی) جواب گفته است؛

مطالعه بیشتر