دانلود جامع ترین قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث

دانلود جامع ترین قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جامع ترین قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث دکتر محمد مهدی توکلی با فرمت pdf در ۱۶ صفحه بهمراه جزوه قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در ۲۵ صفحه و همچنین مهمترین نکات بیمه اجباری شخص ثالث در ۷ صفحه می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین فایل قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث

قانون مهم‌ترین نوشته، در علم حقوق است. دانشجویان رشته حقوق در طول دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و در آزمون‌ها همیشه در پی فهم متن قانون و در پی آن استنباط و تفسیر صحیح آن هستند و بعدها نیز در مشاغل حقوقی در پی فهم و انطباق مسائل با قوانین بر می‌آیند که مهمترین دستاویز همین متن قانون است. پس بی‌شک متن قانون مهم‌ترین مرجع برای همه جویندگان علم حقوق است که آنها را به تفسیر و استنباط صحیح و انطباق و کاربرد آن رهنمون می‌سازد. بنابراین، باید ابتدائاً تلاش کرد که متن قانون که شامل عبارات و کلمات و واژگان مورد نظر مقنّن است، درست و صحیح خوانده و درک شود.

در این فایل قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب ۱۳۹۵ بدون کوچک‌ترین دخل و تصرفی به شکل نوین طراحی و چاپ شده است.

از ویژگی‌های جزوه و کتابهای قوانین نموداری:

– متن دقیق قانون، بدون کوچک‌ترین دخل و تصرفی در متن قانون؛
– برجسته‌سازی و مشخص نمودن واژه‌های با اهمیت و قیود تأکیدی مورد نظر مقنّن؛
– تقویت بنیه علمی با خواندن و فهمیدن درست قوانین؛
– انسجام و نظم ذهنی و آمادگی بیشتر برای آزمون های حقوقی

مطالعه بیشتر