دانلود جزوه و نمونه سوالات کتاب نظارت و راهنمایی آموزشی دکتر مصطفی نیکنامی

دانلود جزوه و نمونه سوالات کتاب نظارت و راهنمایی آموزشی دکتر مصطفی نیکنامی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
29mb
نویسنده
6,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه و نمونه سوالات کتاب نظارت و راهنمایی آموزشی دکتر مصطفی نیکنامی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه ، خلاصه و نمونه سوالات کتاب نظارت و راهنمایی آموزشی نوشته دکتر مصطفی نیکنامی ویرایش جدید بصورت دستنویس می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه نکات مهم و کلیدی بهمراه نمونه سوالات از کتاب نظارت و راهنمایی اموزشی نوشته دکتر مصطفی نیکنامی برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس نظارت و راهنمایی اموزشی

فهرست فصول جزوه و نمونه سوالات کتاب نظارت و راهنمایی آموزشی دکتر مصطفی نیکنامی

فصل اول:

مفاهیم نظارت و راهنمایی اموزشی

فصل دوم:

حیطه و نوع عملکرد نظارت و راهنمایی اموزشی و نظارت و راهنمایی اموزشی در مدرسه
فصل سوم:

مسئولان نظارت و راهنمایی اموزشی، نقشها، پستها و مقامهای سازمانی

فصل چهارم:

وظایف راهنمای آموزشی

فصل پنجم:

اصول و روشهای نظارت و راهنمایی اموزشی

فصل ششم:

مؤلفه‌های اصلی نظارت و راهنمایی اموزشی و نظارت و راهنمایی اموزشی و آینده آموزش و پرورش

درباره کتاب نظارت و راهنمایی آموزشی

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «نظارت و راهنمایی اموزشی» به ارزش ۲ واحد تدوین شده است.

نظارت و راهنمایى اموزشى از وظایف مهمى است که براى اداره نظام اموزشى ضرورت دارد و هدف اصلى آن اصلاح و بهبود وضع آموزشى است. در نتیجه نیاز به آن در همه زمینه‌هاى مربوط به فعالیت‌هاى تدریس و یادگیرى، اجتناب‌ناپذیر است.

نگارش کتاب حاضر بر این فلسفه استوار بوده است که یکى از مهم‌ترین و اساسى‌ترین مسئولیت‌هاى مدیر مدرسه یا راهنماى اموزشى، اصلاح پیوسته فرایند تدریس و یادگیرى به منظور نیل به اهداف اموزشى است و هدف از تدوین آن آشنا کردن خوانندگان با مجموعه‌اى از دانش و معرفت در مورد نظارت و راهنمایى اموزشى است. انتظار مى‌رود که با استفاده از مطالب این کتاب، دانشجویان و خوانندگان بتوانند تا حدودى دانش و بینش لازم را درباره نظارت و راهنمایی اموزشى کسب کنند. به علاوه مدیران مدارس و راهنمایان آموزشى نگرش جدیدى نسبت به اهمیت و ضرورت نظارت و راهنمایی اموزشى در آموزش و پرورش و همچنین رهنمودها، راهبردها، و کاربردهاى آن در مدارس پیدا کنند تا بدین وسیله بر فرایند و نتایج آموزش و پرورش دانش‌آموزان تأثیر بگذارند…

مطالعه بیشتر