دانلود جامع ترین پاورپوینت افسردگی

دانلود جامع ترین پاورپوینت افسردگی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
18mb
نویسنده
دسته بندی
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین پاورپوینت افسردگی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل اکیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت افسردگی با فرمت ppt در ۲۷ اسلاید قابل ویرایش می باشد.در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست دانلود جامع ترین پاورپوینت افسردگی

تعریف افسردگی

علائم و انواع افسردگی

انواع اختلالات افسردگی

۱. افسردگی ماژور

۲. دیستایمیا

۳. افسردگی پس از زایمان

۴. اختلالال عاطفی فصلی

۵. افسردگی آتیپیک

۶. افسردگی سایکوتیک

۷. اختلالال دوقطبی

۸. اختلالال ملال پیش قاعدگی

افسردگی موقعیتی

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

تعریف افسردگی:

افسردگی متداول ترین نوع اختلال نوروتیک یا روانی است.حالتی از خلق پایین و بی میلی به فعالیت یا بی تفاوتی که بر افکار،رفتار،احساسات و شادکامی شخص تاثیر می گذارد.این اختلال به قدری شایع است که لقب سرماخوردگی روانپزشکی را به خود گرفته است وحدود ۲۰% بزرگسالان مبتلا به این اختلال هستند.اختلال افسردگی فقط یک علت ندارد و از تعامل عوامل مختلف ژنتیکی ومحیطی به وجود می آید.طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی،افسردگی احساس غم پایدار و کاهش تمایل به انجام کارهایی است که قبلا از آن ها لذت می بردیم.البته این کاهش انگیزه باید حداقل دو هفته طول بکشد.در این بین فرد افسرده ممکن است برخی احساس ها هم چون بی ارزشی،احساس گناه،پوچی و خستگی را نیز تجربه بکند.

محتوای اسلاید ۱۹

تشخیص افسردگی

چگونه اندوه را از افسردگی تشخیص دهیم؟

بسیاری از ما در زندگی خود یا اطرافیان‌مان، اندوه و غم ناشی از فقدان و از دست دادن را تجربه کرده‌ایم. به عنوان یکی از بهترین نمونه‌ها، می‌توان به غم و اندوهی که در اثر از دست دادن عزیزان، تمام وجودمان را فرا می‌گیرد اشاره کرد.

اما آیا این نوع غم و اندوه هم شکلی از افسردگی است یا می‌تواند به افسردگی منتهی شود؟

اندوه ناشی از فقدان، کاملاً متمرکز است و بر روی رویدادی که پیش آمده تمرکز دارد. در حالی که افسردگی، نه فقط به گذشته، بلکه به آینده نیز چشم می‌دوزد و آینده را به کلی فاقد شادمانی و لذت می‌بیند.

مطالعه بیشتر