دانلود پاورپوینت نظام اموزش و پرورش کشور اتریش

دانلود پاورپوینت نظام اموزش و پرورش کشور اتریش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت نظام اموزش و پرورش کشور اتریش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت نظام اموزش و پرورش کشور اتریش با فرمت ppt در ۲۰ اسلاید قابل ویرایش می باشد.در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت نظام اموزش و پرورش کشور اتریش

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۸

نظام رسمی تعلیم و تربیت

حضور در مدارس برای افراد ۶ تا ۱۵ سال، که مقیم دایم هستند، اجباری است. در این گروه سنّی، این مدارس بالقوّه صد درصد فعّالند. علت نام‏نویسی نشدن بعضی از کودکان ۶ ساله در تصویر مزبور، این است که تا پایان مدت معیّنی و مهلت نام‏نویسی، اقدام نکرده‏اند. در سن ۷ سالگی تقریبا یک سوم گروه سنّی موردنظر ثبت‏ نام شده ‏اند. تمام مدارس دولتی مختلط هستند. تعداد دانش ‏آموزان هر کلاس سی نفر و یا کمتر است. البته تعداد دانش‏آموزان کلاس‏های فعّال از این مقدار هم کمتر است. در سال ۱۹۸۹ـ ۱۹۹۰ قریب هفت درصد دانش‏آموزان اتریشی در مدارس خصوصی درس می‏خواندند که بیشتر آن مدارس توسط کلیسای کاتولیک و یا مؤسسات وابسته اداره می‏شد. بیشتر مدارس خصوصی از قوانین و مقرّرات دولتی تبعیت می‏کنند و می‏توانند گواهی‏نامه‏ای معادل گواهی‏نامه مدارس دولتی صادر کنند.

طول سال تحصیلی از آغاز ماه سپتامبر تا پایان ماه ژوئن است. مدارس از ۸ صبح شروع به کار می‏کنند. در مدارس ابتدایی بعداز ظهرها تدریسی وجود ندارد.

محتوای اسلاید ۲۰

سال تحصیلی

سال تحصیلی در دانشگاهها در تاریخ اول اکتبر شروع و در تاریخ ۳۰ سپتامبر پایان می‌یابد. ترم زمستانه در تاریخ اول اکتبر و ترم تابستانی (ترم بهاره) در تاریخ اول مارس شروع می‌شود.هرکدام از دانشگاه ها می‌توانند در تاریخ دیگری شروع ترم دوم را اعلام کنند. با شروع ترم تحصیلی کلاسهای درس نیز شروع می‌شوند. ترم زمستانی و ترم تابستانی هر یک حداقل ۱۴هفته آموزشی و در مجموع ۳۰ هفته آموزشی را شامل می‌شوند. تعطیلات تابستانی بطور معمول ۳ماه به طول می‌انجامد(جولای‌،‌ آگوست‌، سپتامبر) در تعطیلات بجز دوره‌های آموزشی تابستانی، گردشهای علمی دانشگاهی و دوره‌های کارآموزی هیچ کلاس دیگری تشکیل نمی‌شود. امتحانات را می‌توان در آغاز و پایان تعطیلات برگزار کرد و در صورت توافق داوطلبان می‌توان به صورت استثناء در حین تعطیلات نیز امتحانات را برگزار نمود.

مطالعه بیشتر