دانلود فایل تجهیزات آزمایشگاه ارگونومی بخش آنتروپومتری

دانلود فایل تجهیزات آزمایشگاه ارگونومی بخش آنتروپومتری
نوع فایل
ppt
حجم فایل
4mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل تجهیزات آزمایشگاه ارگونومی بخش آنتروپومتری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل با کیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت تجهیزات آزمایشگاه ارگونومی بخش آنتروپومتری با فرمت ppt در ۱۷ اسلاید قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن فایل تجهیزات آزمایشگاه ارگونومی بخش آنتروپومتری:

 ۱- مجموعه تن سنجی ایستا (استادیومتر)

نوع و مدل

Stadiometer- Hava chista engineering group.

کاربرد

این دو تجهیز برای اندازهگیری طول اندام مختلف بدن در حالت ایستاده و نشسته و در برخی موارد برای تشخیص ناهنجاریهای اسکلتی-عضلانی مورد استفاده قرار میگیرد. طول اندام، با استفاده از ابتدا و انتهای طول اندام مورد نظر با استفاده از لندمارکهای آنتروپومتریکی/آناتومیکی تعریف شده قابل تعیین خواهد بود. این وسیله قابلیت اندازهگیری در صفحات مرجع را داراست.

 ۲-صندلی استادیومتری (پروتوتایپ)

نوع و مدل

Stadiometer chair- Hand made

کاربرد

این وسیله برای اندازهگیری طولهای آنتروپومتریکی اندامهای مختلف در رابطه با وضعیت ارگونومیک

حالات نشسته روی صندلی مورد استفاده قرار میگیرد. ابعاد آنتروپومتریکی همچون طول آرنج، ارتفاع پشت زانو در حالت نشسته، طول کف پا، ارتفاع تنه و غیره با این وسیله قابل استخراج است. طول اندام،با استفاده از ابتدا و انتهای طول اندام مورد نظر با استفاده از لندمارکهای آنتروپومتریکی/آناتومیکی تعریف شده قابل تعیین خواهد بود.

 ۳- زاویه سنج مفاصل بزرگ (زاویه سنج آرترودیال)

نوع و مدل

Arthrodial Protractor- REEDCO Research

کاربرد

) این ابزار وسیلهای برای اندازهگیری و تعیین محدوده حرکتی range of motion( مفاصلی بزرگ همچون ران، زانو، شانه و گردن میباشد و میتواند زاویه ابداکشن، اداکشن، چرخش و خمش مفاصل را مشخص نماید. این ابزار قابلیت بررسی بدن، پوسچر و انعطاف مفاصل را داراست.

 ۴- مجموعه گونیامتر جامار

نوع و مدل

Baseline Six-Piece Goniometer Set-JAMAR-Lafayette Instrument Co.

کاربرد

این مجموعه دارای ۸ گونیامتر فولادی در سایزهای متفاوت است  که با استفاده از آنها میتوان وضعیت …

مطالعه بیشتر