دانلود فایل توسعه اقتصاد کشور کره جنوبی

دانلود فایل توسعه اقتصاد کشور کره جنوبی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
260kb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل توسعه اقتصاد کشور کره جنوبی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل تحقیق پاورپوینت درس توسعه اقتصادی و برنامه ریزی با موضوع : توسعه اقتصاد کشور کره جنوبی با فرمت ppt در ۱۳ اسلاید قابل ویرایش می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

بخشی از متن :

محتوای اسلاید ۵

وضعیت اقتصادی کره جنوبی

کره جنوبی از سال ۱۹۶۴ پی ریزی سیاستهای خویش را بمنظور توسعه تجاری آغاز نمود. این کشور با اتخاذ استراتژیهای مناسب و تقسیم بندی زمانی صحیح ازسال ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۷ به تقویت زیرساختهای اقتصادی و نیروی انسانی جهت نیل به اهداف کلان توسعه ای برای ورود به بازارهای جهانی و افزایش ضریب رقابتی تولیدات صنعتی پرداخته و برنامه های توسعه خود را در قالب برنامه های ۵ ساله به مرحله اجرا در آورده است.

محتوای اسلاید ۸

کره جنوبی امروزه به عنوان چهارمین اقتصاد قاره آسیا و سیزدهمین اقتصاد دنیا شناخته می‌شود. کره جنوبی یکی از اعضای فعال سازمانهای بین المللی مانند سازمان ملل متحد ( عضو غیر دائم شورای امینت در دوره زمانی ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵) ،سازمان تجارت جهان(WTO)، سازمان توسعه همکاریهای اقتصادی(OECD)بوده است. این کشور هم اکنون پنجمین کشور بزرگ تولید کننده صنایع مربوط به انرژی هسته‌ای در جهان است و در نظر دارد به یکی از عمده ترین صادرکنندگان انرژی هسته‌ای تبدیل گردد. همچنین در زمینه کشتی سازی نیز رتبه نخست جهانی را دارد. در سال ۲۰۱۱ نهمین کشوری بود که به باشگاه کشورهای دارای حجم تجاری بیش از یک تریلیون دلاری ملحق گردید.

محتوای اسلاید ۱۱

کره جنوبی در آینه آمار جهانی

اولین کشور جهان از نظر طولانی بودن ساعات کار کارگران (بطورمتوسط۲۳۵۷ساعت درسال )

اولین کشور جهان از نظر مصرف سرانه فولاد در سال (یک تن)

اولین کشور جهان از نظر صنعت ساخت کشتی

سومین کشور جهان از نظر تحقیق وتوسعه

چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا

چهارمین کشورجهان ازنظرمصرف انرژی, (نفت)

پنجمین کشورجهان ازنظرتولیدسالانـه خودرو

پنجمین کشور جهان از نظر ساخت نیروگاههای هسته ای

مطالعه بیشتر