دانلود تحقیق پاورپوینت درس نظریه جامعه‌ شناسی

دانلود تحقیق پاورپوینت درس نظریه جامعه‌ شناسی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
173kb
نویسنده
6,600 تومان
به زودی ...

توضیحات فایل:

دانلود تحقیق پاورپوینت درس نظریه جامعه‌ شناسی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین تحقیق پاورپوینت درس نظریه جامعه‌ شناسی رشته دبیری علوم اجتماعی با موضوع تحقیق: گئورک زیمل می باشد که در ۲۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن تحقیق پاورپوینت درس نظریه جامعه‌ شناسی:

محتوای اسلاید ۳

گئورگ زیمل در اول مارس ۱۸۵۸ در قلب برلین زاده شد. او در دانشگاه برلین در رشته‌های گوناگون به تحصیل پرداخت. نخستین کوشش زیمل برای تهیه رساله دکترا توفیقی به دست نیاورد و یکی از استادانش اظهار نظر کرده بود که“ اگر بیش از این او را در این تشویق نکنیم، خدمت بزرگی در حقش کردیم! ولی زیمل با وجود این ناکامی، ایستادگی کرد و در ۱۸۸۱ دکترایش را در رشته فلسفه گرفت.

او تا سال ۱۹۱۴ با سمت آموزشی در دانشگاه برلین باقی ماند، گرچه از سال ۱۸۸۵ تا ۱۹۰۰ به عنوان سخنرانی که دستمزدش را دانشجویان می پرداختند، مقام نسبتا دون پایه‌ای در این دانشگاه داشت. زیمل با وجود حاشیه نشینی، در همین سمت نه چندان مهم به خوبی درخشید، زیرا سخنران برجسته‌ای بود و دانشجویان بسیاری را به خود جلب کرده بود. سبک درس دادنش چندان مردم پسند بود که بسیاری از فرهیختگان جامعه برلین به سخنرانی‌هایش که به یک رویداد عمومی تبدیل شده بود، می‌آمدند.

محتوای اسلاید ۱۱

آثار گئورگ زیمل

فلسفهٔ پول

کلانشهر و حیات ذهنی

دربارهٔ تمایز اجتماعی

مقدمه‌ای بر علم اخلاق

دین

نیچه و شوپنهاور

گزیده مقالات زیمل؛ گئورگ زیمل، ترجمه شاپور بهیان

درباره فردیت و فرم های اجتماعی

محتوای اسلاید ۲۱

 منابع

Georg Simmel Britannica Online Encyclopedia

گئورگ زیمل، جامعه‌شناس بی وارث

ریتزر، جورج: نظریه جامعه شناختی (مارکس، دورکیم، وبر، زیمل)، ترجمه عزیزالله علیزاده، تهران: فردوس، ۱۳۹۳، ۲۴۸ صفحه. شابک: ۶-۵۰۹-۳۲۰-۹۶۴-۹۷۸.

مطالعه بیشتر