دانلود جدیدترین پاورپوینت تدریس درس یازدهم مطالعات اجتماعی ششم

دانلود جدیدترین پاورپوینت تدریس درس یازدهم مطالعات اجتماعی ششم
نوع فایل
ppt
حجم فایل
32mb
نویسنده
دسته بندی
9,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جدیدترین پاورپوینت تدریس درس یازدهم مطالعات اجتماعی ششم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جدیدترین پاورپوینت تدریس درس یازدهم مطالعات اجتماعی ششم با عنوان سفری به اصفهان می باشد که با فرمت ppt در ۱۹ اسلاید صوتی تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این پاورپوینت بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی در سال ۹۹ طراحی شده است .

اسلایدهای آموزشی درس یازدهم مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی با عنوان سفری به اصفهان، در حجم ۱۹ اسلاید، همراه با پوشش کامل مباحث درسی و تصاویر مربوطه.

این پاورپوینت زیبا توسط معلم پایه ششم به صورت دقیق و منظم و با به کارگیری تصاویر درسی و غیر درسی در ۱۹ اسلاید طراحی و تدوین شده است.

این پاورپوینت آموزشی کلیه مباحث درسی را به طور کامل پوشش داده است.

بخشی از متن:

در دنیا هزاران شهر کوچک و بزرگ وجود دارد اما فقط تعداد کمی از آنها در جهان مشهور هستند. اصفهان یکی از شهرهای معروف جهان است.

آیا تاکنون به اصفهان سفر کرده اید؟ اگر آری، چه خاطر های از سفر به این شهر دارید؟ آیا می دانید هر ساله هزاران نفر از مردم کشور در بهترین روزهای تعطیلات خود به این شهر سفر می کنند؟ هر گردشگر خارجی هم که به ایران سفر می کند، سراغ اصفهان را می گیرد و می خواهد از این شهر دیدن کند.

راستی چرا اصفهان شهرت جهانی دارد؟ کدام بناها و آثار تاریخی باشکوه در این شهر وجود دارد؟ این آثار در چه دوره ای به وجود آمده اند و چه ویژگیهایی دارند؟

شهر اصفهان، مرکز استان اصفهان است. شهر اصفهان در کوهپایه های زاگرس قرار دارد و رود زاینده رود از وسط آن عبور می‌کند.

جمعیت شهر اصفهان حدود دو میلیون نفر است. این شهر بعد از تهران و مشهد پرجمعیت ترین شهر ایران است. به نقشه ی زیر توجّه کنید.

این نقشه، شهر اصفهان را نشان می دهد. به این نوع نقشه، نقشه‌ی گردشگری می‌گویند. نقشه‌ی گردشگری، نقشه‌ای است که روی آن، مکانهای دیدنی و آثار تاریخی نشان داده می شود.

مطالعه بیشتر