دانلود فایل درسنامه مشاوره مدیریت در سازمانها pdf

دانلود فایل درسنامه مشاوره مدیریت در سازمانها pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
7mb
نویسنده
دسته بندی
11,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل درسنامه مشاوره مدیریت در سازمانها pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین درسنامه مشاوره مدیریت در سازمانها ویرایش سال ۹۹ می باشد که با فرمت pdf در ۱۶۰ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پیشگفتار

امروزه در کسب و کار واژه ای به نام “مشاور مدیریت” معنا و مفهومی تازه پیدا کرده است و می توان گفت که نقش آن در دنیای رقابت فعلی که با سرعت بسیار رو به جلو در حرکت است، پررنگ تر شده است. مشاورهمدیریت، کمک به شرکت ها برای ارتقای عملکرد، از راه تجزیه و تحلیل وضعیت و مشکلات موجود و طراحی برنامه ها و استراتژی های سودآور است. مشاورهها در قالب بهبود یا انتقال از یک وضعیت به وضعیت دیگر از راه  شناسایی و تشریح تجربه های موفق شرکت ها، تکنیک های تحلیلی، مدیریت تغییر، بهبود مهارت ها، پیاده سازی تکنولوژی، تدوین استراتژی انجام می شود.

مشاور مدیریت معمولاً از روش ها و چارچوب های خا صی برای شناسایی مشکلات یا ارائه راه حل های کارا و اثربخش برای انجام فعالیت های کسب و کار استفاده می کند. مشا رمدیریت اکنون به عنوان حرفه ای مستقل گسترش یافته است.

امروزه تقریباً تمام سازمان ها و شرکت های خصوصی و بین المللی به دنبال استفاده و بهره گیری از خدمات شرکت های مشاوره ای هستند. این اهمیت باعث شده تا کتاب ها و نشریه های مختلفی در مورد مفاهیم مربوط به مشاوره مدیریت انتشار یابد.مطالب این درسنامه از مجموعهمطالب منتشر شده در سایت یکی از شرکت های فعال در عرصه مشاوره مدیریت به نام شرکت اندیشه سازان راهبردی نویان انتخاب و گردآوری و در سه بخش تنظیم شده است.

درسنامه مشاوره مدیریت در سازمانها شامل:

بخش اول:

کلیات و مفاهیم مشاوره مدیریت در سازمان ها

بخش دوم:

مشاوره سازمان ها در حوزه مدیریت استراتژیک

بخش سوم:

مشاوره سازمان ها در حوزه مدیریت بازسازی سازمان

مطالعه بیشتر