دانلود پاورپوینت درس حقوق سازمان های بین المللی

دانلود پاورپوینت درس حقوق سازمان های بین المللی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
9mb
نویسنده
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس حقوق سازمان های بین المللی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت درس حقوق سازمان های بین المللی با فرمت ppt در ۱۷ اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب پاورپوینت درس حقوق سازمان های بین المللی :

پیشگفتار

سازمان ملل متحد چه می کند؟

چرا به سازمان ملل متحد نیاز داریم؟

ماهیت جامعه ملل

شکست جامعه ملل و علل آن

دلایل عدم موفقیت جامعه ملل

نمایندگی جهانی

امنیت دسته‌ جمعی

صلح‌ طلبی و خلع سلاح

بخشی از متن:

جامعه ملل متحد و علل شکست آن

پیشگفتار

نقش اصلی سازمان ملل متحد در ترویج صلح و امنیت، توسعه و حقوق بشر در جهان، ۱۰ دسامبر ۲۰۰۱ ،هنگامی که جایزه نوبل صلح در صدمین سالگرد ایجادآن،به این سازمان و دبیرکل آن اهدا گردید، به رسمیت شناخته شد. امروز، همه ملت  های جهان در فعالیت های این نهاد بین المللی، که وقف خدمت به بشریت است، شرکت می کنند. با این حال و با وجود سابقه درخشان آن در جهان، هنوز سوال های بسیار و برخی سوء تفاهم ها در ارتباط با کار آن وجود دارد. در این صفحات به بعضی از سوال هایی که بیشتر درباره سازمان ملل متحد کنونی پرسیده می شود، جواب داده شده است…

سازمان ملل متحد، سازمان بین المللی منحصر به فردی متشکل از ۱۹۲ کشور مستقل و نماینده عملا همه کشورهای جهان است* که پس از جنگ جهانی دوم به منظور حفظ صلح و امنیت بین المللی، توسعه روابط دوستانه بین ملت ها و ترویج پیشرفت اجتماعی، معیارهای زندگی بهتر و حقوق بشر بنا نهاده شد. کشورهای عضو سازمان براساس اصول منشور ملل متحد،یعنی معاهده ای بین المللی که حقوق و وظایف آنها را به عنوان اعضای جامعه جهانی به روشنی شرح می دهد، به یکدیگر متعهد هستند….

مطالعه بیشتر