دانلود جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت توسعه عباس محمدزاده

دانلود جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت توسعه عباس محمدزاده
نوع فایل
pdf
حجم فایل
13mb
نویسنده
دسته بندی
7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت توسعه عباس محمدزاده

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت توسعه عباس محمدزاده بهمراه نمونه سوالات پیام نور با فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کتاب مدیریت توسعه عباس محمدزاده شامل مفاهیم مربوط به مدیریت توسعه است، ویژه دانشجویان رشته‌ ی مدیریت دولتی در مقاطع کارشناسی برای درس «مدیریت توسعه» و منبعی کمک درسی «مدیریت توسعه و عمران روستائی» و «بهبود و بازسازی سازمان» تالیف شده است.

فهرست فصول:

فصل اول:

مفاهیم اصلی مدیریت توسعه

فصل دوم:

تحول سازمانی به مثابه استراتژی توسعه

فصل سوم:

استراتژی های تحول سازمانی

فصل چهارم:

الگوهای اقتضایی توسعه در سازمانها

بخشی از جامع ترین خلاصه کتاب مدیریت توسعه عباس محمدزاده:

مقدمه :

همانطور در که درس توسعه اقتصادی اشاره شده است، کشورهای جهان سه به دسته سنتی، درحال توسعه و توسعه یافته طبقه بندی می شوند.

امروزه کشورهای سنتی بسیار می کم باشند، و اغلب کشورهای جهان حرکت از را خود مبداء جامعه سنتی به سمت جامعه توسعه یافته آغاز کرده به که اند این جوامع کشورهای در حال توسعه در یا حال گذار می گویند؛ زیرا درحال از عبور یک مرحله تاریخی به یک مرحله تاریخی دیگر هستند.

هرگونه حرکتی از جامعه سنتی به طرف جامعه مدرن، الزاماً به توسعه یافتگی منتهی نمی تنها .شود حرکت در مسیر صحیح و متناسب با ظرفیت ها و توان یک کشور و استفاده از فرصت های موجود در سطح جهان است که یک کشور به را توسعه می رساند.

مطالعه بیشتر