دانلود پروژه درس اصول و فنون مذاکره

دانلود پروژه درس اصول و فنون مذاکره
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پروژه درس اصول و فنون مذاکره

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پروژه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه صنعتی شریف با عنوان : مذاکره قراردادهای خدمات پشتیبانی کسب و کار در صنعت داروسازی ایران با فرمت pdf در ۱۱ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پروژه درس اصول و فنون مذاکره :

مشاوره و برونسپاری در کسب و کار امروز:

چنانچه بخواهیم از زنجیره ارزش مایکل پورتر کمک بگیریم، فعالیتهای یک سازمان را میتوان در دو دسته فعالیتهای اصلی ۱ و کمکی ۲ قرار دهیم. عامل ایجاد مزیت رقابتی برای یک سازمان فعالیتهای کلیدی آن سازمان میباشند، این فعالیتها میتوانند در هریک از دو دسته فعالیتهای اصلی و کمکی قرار داشته باشند. در شرایط فعلی کسب و کار به دلیل تخصصی شدن بیش از پیش فعالیتها، شرکتها تمرکز خود را بر انجام هرچه بهتر فعالیتهای کلیدی خود معطوف خواهند کرد و برای تقویت آن از مشاوره استفاده مینمایند. همچنین سایر فعالیتهای غیر کلیدی خود را تا حد ممکن برون سپاری میکنند.

این قبیل فعالیتها را میتوان در میان دو دسته عملیاتی و مشاورهای تقسیم بندی کرد. به این معنا که در یک سر طیف شرکتها تنها مشاوره میگیرند و شرکت خدمت دهنده مسئولیتی برای نتایج احتمالی نخواهد داشت و در سر دیگر طیف شرکت خدمت دهنده در قالب یک قرارداد بخشی از عملیات شرکت مشتری را متقبل میشود. البته مسئولیت نداشتن شرکت مشاور در قبال نتایج احتمالی در ظاهر معنا دارد. زیرا اصولا یک شرکت مشاوره بر اساس مفهوم اعتبار ۳ به حیات خود ادامه میدهد و این اعتبار براساس سابقه پروژه های پیشین شکل میگیرد.

اگر بخواهیم برای شرکتهایی که چنین خدماتی ارائه مینمایند نامی بگذاریم، آنها را خدمات پشتیبانی کسب و کار ۴ مینامیم که خدمات آنها از ارائه نرم افزار و راه حلهای سازمانی تا مشاوره » برنامه ریزی استراتژیک را در بر میگیرد. همچنین پرسنل این شرکتها را بسته به نوع فعالیتشان در دو قرار میدهیم. »

مطالعه بیشتر