دانلود گزارش کارورزی ۳ رشته آموزش زبان عربی دانشگاه فرهنگیان

دانلود گزارش کارورزی ۳ رشته آموزش زبان عربی دانشگاه فرهنگیان
نوع فایل
word
حجم فایل
13mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود گزارش کارورزی ۳ رشته آموزش زبان عربی دانشگاه فرهنگیان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود گزارش کارورزی ۳ رشته آموزش زبان عربی دانشگاه فرهنگیان ویرایش جدید می باشد که با فرمت word  در ۶۸ صفحه با کیفیت عالی تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن گزارش کارورزی ۳ رشته آموزش زبان عربی دانشگاه فرهنگیان :

چکیده

کنش پژوهی حاضر با هدف وصول به اهداف مهم درس عربی در مقطع دبیرستان و تقویت  مهارت‌های حل مسئله، خود ارزیابی و همکاری و تعامل در دانش آموزان و تقویت مهارت های لازم برای حرفه ی معلمی صورت گرفته است.

این کنش پژوهی شامل ۳ فصل می باشد که فصل نخست آن به بررسی خصوصیات کارورز و بیان نقاط ضعف و قوت و رفع و تقویت آن ها و تحلیل موقعیت مدرسه و کلاس درس و اهداف کارورز است. فصل دوم شامل ۳ طرح آموزشی و گزارش کامل اجرای آن ها می باشد و فصل سوم دربردارنده گزارشی کامل از هر آنچه که در کارورزی ۳ صورت گرفته است، کدگذاری آن و تحلیل و تفسیر و موارد مهم و نکات ضروری مرتبط با تدریس ها است.

طرح‌های آموزشی کارورز  شامل درس ۴ دهم‌ و درس ۵ یازدهم تجربی است و سعی شده که در آموزش این دروس از روش های اکتشافی، مشارکت و کار گروهی، حل مسئله، داستان گویی و … استفاده شود.نتایج حاصل از این پژوهش نشان می‌دهد کارورز تا حدود زیادی توانسته است نقاط ضعف خود را که در فصل اول بیان کرده است رفع و پیشنهادهای ارائه شده برای حل آن ها را عملی کند. همچنین تا حد زیادی دانش آموزان  با اجرای تدریس ها توانسته اند به اهداف شده در کتاب درسی وصول یابند

فهرست

مقدمه……………………۵

فصل اول: گام اول کنش پژوهی………………………………..

بیانیه من…………………………….۷

تحلیل موقعیت…………………………………..۹

ایده های من (اهداف، سوالات، فرضیه ها)………………………..۱۱

فصل دوم: گام دوم کنش پژوهی…………………

جدول طراحی تدریس اول……………………………۱۵

جدول طراحی تدریس دوم………………….۱۹

جدول طراحی تدریس سوم…………………………………۲۳

پیوست ها…………………………………………….۲۷

فصل سوم: گام سوم کنش پژوهی………………………….

روایت من از کارورزی ۳٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫۵۴

کدگذاری و مضمون یابی…………………………………………۵۷

تحلیل و تفسیر………………………………..۵۹

فهرست منابع………………………………………………..۶۲

ضمائم………………………………………………………۶۳

مطالعه بیشتر