دانلود جزوه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه علمی کاربردی

دانلود جزوه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه علمی کاربردی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه جامع علمی کاربردی منبع : مدیریت مذاکرات سازمانی دکتر فرج الله رهنورد می باشد که با فرمت pdf در ۴۸ صفحه مناسب آمادگی قبل از آزمون تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه درس اصول و فنون مذاکره دانشگاه علمی کاربردی شامل:

بخش اول: مفاهیم و ابعاد مذاکره

بخش دوم: پیش نیازهای مذاکره

بخش سوم: عوامل موثر در رویارویی طرفین مذاکره

بخش چهارم: جمع بندی و ثبت توافقات

مذاکره فرایندی است که از آن برای رسیدن به چیزی که می‌‌‌خواهیم یا نیاز داریم، ولی فردی دیگر آن را در اختیار دارد استفاده می‌‌‌کنیم. در اصل مذاکره بخشی از زندگی روزمره است. مذاکره به بیان دیگر عبارت است از فرآیند برطرف‌ کردن تفاوتها از طریق داد و ستد پذیرفته شده و به عبارت دیگر فرآیند تصمیم گیری متقابل میان طرفهای وابسته و در عین حال متفاوت از هم. کورمن معتقد است که مذاکره فرایندی است که در آن اختلاف نظرات بین افراد به بحث گذاشته می‌‌‌شود. این اختلاف نظرات می‌‌‌تواند در مورد خرید یک اتومبیل جدید باشد یا درگیری لفظی بین کارگران، شرایط فروش و یا قراردادهای بین شرکت ها، اختلاف نظرات هر چه باشد می‌‌‌تواند با مذاکره حل شود.

مذاکره توافق دو جانبه از طریق گفت‌وگو است. نکته‌ کلیدی این است که مذاکره یک مهارت است و شما می‌توانید این مهارت را بیاموزید. می‌توانید در این زمینه بهتر شوید. هر چقدر در این زمینه بیشتر تلاش کنید، این فرآیند را بهتر درک می‌کنید و بعد هر چقدر که بیشتر در مورد آن فکر کنید، بهتر می‌شوید و هر اندازه مذاکره‌ کننده‌ بهتری باشید، شادتر خواهید شد، اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد و بیشتر به خودتان متکی خواهید شد، با کنترل بیشتر روی سرنوشتتان، به درجه‌ای خواهید رسید می‌توانید برای بهترین منافع‌تان مذاکره داشته باشید.

مطالعه بیشتر