دانلود جزوه آشنایی با حقوق مهمان و گردشگر در هتل

دانلود جزوه آشنایی با حقوق مهمان و گردشگر در هتل
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آشنایی با حقوق مهمان و گردشگر در هتل

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه آشنایی با حقوق مهمان و گردشگر در هتل دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد که با فرمت pdf در ۴۲ صفحه مناسب آمادگی قبل از آزمون تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه آشنایی با حقوق مهمان و گردشگر در هتل:

فصل اول: کلیات
گفتار اول: دیباچه
گفتار دوم : ابعاد مهم گردشگری
گفتار سوم : سیاست اسلامی و گردشگری
گفتار چهارم: نظم عمومی و اخلاق حسنه
گفتار پنجم: رفتار متقابل
گفتار ششم : ساختارهاى سازمانى براى جهانگردى
گفتار هفتم: عناصر مهم در وضع قوانین و مقررات
گفتار هشتم: سابقه قانونی راجع به جهانگردی در ایران
فصل دوم: حقوق و تکالیف جهانگردان
گفتار اول : بررسی اصل قانونی بودن جرم و مجازات
گفتار دوم : تطابق و تعارض ایران با اعلامیه های حقوق بشر
گفتار سوم : حقوق جهانگردان
گفتار چهارم: تکالیف جهانگردان
گفتار پنجم : تشکیل اتحادیه توریستی و وضع مقررات بیمه ای همسان “ بازنگری حقوق و تکالیف جهانگردان در رابطه با نظم عمومی و اخلاق حسنه و حفظ میراث فرهنگی در کشور میزبان و اطلاع رسانی های لازم بموقع به ایشان

گفتار اول دیباچه

جهانگردان یکی از مصادیق اتباع بیگانه از نظر قانونی دانسته شده اند.در تمام سیستم های حقوقی برای آنان حقوق و تکالیفی در نظر گرفته اند . اما این حقوق و تکا لیف در سرزمینهای گوناگون متفاوت میباشد .

ماده ۵ قانون مدنی ایران مقرر می دارد: “ کلیه سکنه ایران اعم از اتباع داخله و خارجه مطیع قوانین ایران خواهند بود مگر در مواردی که قانون استثنا ء کرده باشد .” و اصل ۲۲ قانون اساسی ایران مقرر داشته است :

مطالعه بیشتر