دانلود فایل دوره جامع یادگیری ماشین و داده کاوی با پایتون ppt

دانلود فایل دوره جامع یادگیری ماشین و داده کاوی با پایتون ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
8mb
نویسنده
دسته بندی
130,000 تومان 9,800 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود فایل دوره جامع یادگیری ماشین و داده کاوی با پایتون ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین پاورپوینت دوره جامع یادگیری ماشین و داده کاوی با پایتون می باشد که با فرمت ppt در ۹۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

امروزه، یادگیری ماشین در اکثر صنایع و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و تصمیمات بسیار تأثیرگذار دنیای امروز بر اساس پردازش ها و نتایج به دست آمده از یادگیری ماشین است. همچنین زبان برنامه نویسی پایتون (Python) با رشد و گسترده تر شدن روزافزون جامعه کاربری اش، بستر بسیار مناسبی جهت فعالیت های یادگیری ماشین را فراهم کرده است.

چرا یادگیری ماشین با پایتون؟

اگر اخیرا به دنبال موقعیت تحصیلی و یا کاری در سایت های خارجی گشته اید، حتما متوجه شده اید که در اکثر رشته ها و حوزه های درج شده، به خصوص در حوزه برنامه نویسی و یادگیری ماشین، آشنایی با زبان برنامه نویسی پایتون به عنوان مهارت مهم عنوان شده است. مضاف بر آن، اغلب ذکر می شود که آشنایی و تجربه در حوزه یادگیری ماشین یه نقطه مثبت در ارزیابی شما محسوب می شود.

بخشی از متن پاورپوینت دوره جامع یادگیری ماشین و داده کاوی با پایتون:

مباحث

مفاهیم ابتدایی

برنامه نویسی پایتون

آمار و ریاضیات

روش های یادگیری ماشین

شبکه های عصبی عمیق

هوش مصنوعی

به مجموعه ابزار و روش هایی که به ماشین این قدرت را بدهد که بتواند همانند انسان، اطلاعات را از دنیای بیرون دریافت کند، آن ها را تجزیه و تحلیل کند، یادبگیرد و با توجه به آن ها تصمیم بگیرد.

مقدمات پایتون

ماژول چیست؟

متغیر چیست؟ و تعریف آن در پایتون

انواع داده در پایتون

اعمال ریاضی ابتدایی در پایتون

ریاضیات پیشرفته تر با ماژول math

مطالعه بیشتر