دانلود جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی

دانلود جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی می باشد که با فرمت pdf بصورت دستنویس در ۵۵ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

درباره کاربرد کامپیوتر در شیمی

درس مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی در سرفصل جدید رشته شیمی با درس جدیدی با عنوان کاربرد رایانه در شیمی جایگزین شده استکتاب کاربرد کامپیوتر در شیمی با توجه به مطالب گنجانده شده در سرفصل جدید برای دانشجویان رشته شیمی تدوین شده است.

جزوه درس کاربرد رایانه در شیمی 

مطالب کتاب در سه بخش و چهارده فصل تنظیم شده است. بخش اول شامل پنج فصل می باشد که به آشنایی با EXCEL و کاربرد آن در آنالیز داده های شیمی می پردازد. بخش دوم به MATLAB اختصاص دارد و شامل پنج فصل است. در این بخش سعی شده است تا اصول برنامه نویسی با متلب و استفاده از توابع آموزش داده شود.  در بخش آخر دانشجویان ابتدا با مجموعه Chemoffice آشنا می شوند که شامل ChemDraw و Chem3D است. در فصل آخر نیز به آموزش Hyperchem پرداخته شده است.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر